Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön panjuru ve radyatör panjurunu piano black yaptırmak istiyorum

söktürmeden yaptırma. sökülmesine gerek yok sökmedende yaparım diyen usta değildir. sallama iş yapıyordur. üstünde boyarsa basınçlı suda boyanın deymediği yerden atma yapar
Ben söktürmedim. 100. Yıkamam hayırlı olsun. Boyayı atamayan her türlü söksede atamaz sökmesede..

söktürmeden yaptırma. sökülmesine gerek yok sökmedende yaparım diyen usta değildir. sallama iş yapıyordur. üstünde boyarsa basınçlı suda boyanın deymediği yerden atma yapar
Zaten zımpara çekilmesi gerektiği için mecburen sökülmesi gerekiyormuş aynalarıda piano yapılacak onu üzerinde yaparım dedi bende anlamadım bakalım ya batar ya çıkar hesabı bir ustaya güveneceğim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Zaten zımpara çekilmesi gerektiği için mecburen sökülmesi gerekiyormuş aynalarıda piano yapılacak onu üzerinde yaparım dedi bende anlamadım bakalım ya batar ya çıkar hesabı bir ustaya güveneceğim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
işini iyi yapan sökmeye üşenmez söker zımpara, astar, boya, vernik atar. bunlarda 1 kaç saatte olup bitecek işler değil. ayna kapaklarınımı boyatacaksın sadece. kapaklarda olsa sökülmesi lazım. ben aynalarıda kompile boyattım. orta konsoluda. boyatıcaksan fırında boyat yoksa toz lekesinden geçilmez. ben ilk önce fr panjur ve ızgarayı boyattım sonra cupra panjur ızgara aldım 2 iş yaptım. cupra daha cok yakışıyor20160513_180931.jpg 20160902_141439-min.jpg20170217_153844-min.jpg
20160618_183525-min.jpg
20170210_150429-min (2).jpg

Yahu arkadaşım ben söktürmedim. Elletmedim arabanın ön tamponunu.
Bu işini bilmeyen birine yaptırdığım anlamına mı geliyor? Yoksa sen söktürdün diye söktürmeden yaptıranlar işi bilmeyen mi oluyor şimdi.. bi anlatsana :)
Arkadaş soru sormuş düşüncemi ve yaptıklarımı paylaştım senide etiketlemedim. Sende düşünceni ve yaptıklarını paylaş. Benim ustam senin ustanı yer tartışmasına neden giriyorsun anlamadım. Panjur ızgara araç üstünde boyatıp sonra boyası atan çok kişi var senin atmadı diye bunları olmamış mı sayalım.arac Üzerinde boyayınca boyanın basınçlı suyun gideceği her yere ulaştığını mı sanıyorsun. Basınclı su boyasız En ufak yerden boyayı kaldırmaya başlar.arkadas fikir almak için sormuş bende En sağlıklısı en iyisi sökülüp boyanması lazım diyorum. Senin ustan sökülmesine gerek yok der benim yaptırdığım usta biz işimizi sağlama alalım. tampunu sökmeden ben bu işi yapmam yarın öbürgün yıkarken basınçlı suda atar der. Ustan okusaydı senin kadar uzatmazdı

Arkadaş soru sormuş düşüncemi ve yaptıklarımı paylaştım senide etiketlemedim. Sende düşünceni ve yaptıklarını paylaş. Benim ustam senin ustanı yer tartışmasına neden giriyorsun anlamadım. Panjur ızgara araç üstünde boyatıp sonra boyası atan çok kişi var senin atmadı diye bunları olmamış mı sayalım.arac Üzerinde boyayınca boyanın basınçlı suyun gideceği her yere ulaştığını mı sanıyorsun. Basınclı su boyasız En ufak yerden boyayı kaldırmaya başlar.arkadas fikir almak için sormuş bende En sağlıklısı en iyisi sökülüp boyanması lazım diyorum. Senin ustan sökülmesine gerek yok der benim yaptırdığım usta biz işimizi sağlama alalım. tampunu sökmeden ben bu işi yapmam yarın öbürgün yıkarken basınçlı suda atar der. Ustan okusaydı senin kadar uzatmazdı
Uzatmamak adına eyvallah diyorum.. demek istediğimi anlamadın çünkü gerçi art niyetin olduğunu da sanmıyorum sen de benim söylediklerimden art niyet çıkarma.. belki yanlış anladım belki anlamadım neyse.

Tamam arkadaşlar birbirimizi kırmayalım bir panjur için sırf sizinle ettiğimiz güzel muhabbettin oluşturduğu dostluk hatırına üst panjuru söktürüp alt panjuru söktürmeden boyatacağım hepimizinde gönlü olsun teşekkür ediyorum hepinizin gösterdiği ilgiye

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yo kırmak değil asla..
Ben biraz yanlış çıktım sanırım :) kabul ediyorum. Bilmeden kırdığım varsa da özür diliyorum.

Geri
Üst Alt