Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön lipi servisten alsak???

Hocam bn bu lipi takan biri gördüm belli bi xaman sonra esniyo

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben bu lipin aynısını başka linkten 30 liraya aldım. Halen takmak nasip olmadı.
Geçen bir kere taktım sanki alt taraf gülen yüz gibi oluyordu. Sonra çıkarttım.
Dün biraz gergin takınca o gülen yüzden eser yoktu. Tornavidayı alayım da bir daha deneyeceğim.
Tabi şu bir gerçek hiç birşey orjinal gibi olmuyor...

Beyler lipi ben kendim montajını yaptım hafif eğimli bir yer bulun resimdeki gibi cekin araci matkapla bem vidaladim burda resimde gözüküyor 70 liraya aldım, tuningciden pianoblack benim hoşuma gitti düşünürseniz telefonunu veririm arkadasin. Her marka lip var

6ce2d92e6a61ce258036878f7e491fb4.jpg

92e706cb30860db8b46e5f2fbc40f002.jpg

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyler lipi ben kendim montajını yaptım hafif eğimli bir yer bulun resimdeki gibi cekin araci matkapla bem vidaladim burda resimde gözüküyor 70 liraya aldım, tuningciden pianoblack benim hoşuma gitti düşünürseniz telefonunu veririm arkadasin.

6ce2d92e6a61ce258036878f7e491fb4.jpg

92e706cb30860db8b46e5f2fbc40f002.jpg

Bn lipte orjinalden yanayım herkesin zevki başka tamam bunlarda güzel ama ufak dokunmaya çatlıyo arabada yay olacak bide o zaman daha fena

Bn lipte orjinalden yanayım herkesin zevki başka tamam bunlarda güzel ama ufak dokunmaya çatlıyo arabada yay olacak bide o zaman daha fena

Bugün altını baya dik bir yokuştan inerken baya sürttüm indim baktım hiç bisey olmamış allaha şükür catlak filan yok gerçi catlasa bile 70 lira gider bi tane daha alir takarim :)

Bugün altını baya dik bir yokuştan inerken baya sürttüm indim baktım hiç bisey olmamış allaha şükür catlak filan yok gerçi catlasa bile 70 lira gider bi tane daha alir takarim :)

:))) bnde mk2 de vardı yık bölücü dubadan yavaş geçtim o esnek olanlardan direk kırıldı

Geri
Üst Alt