Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ön konsol ses sorunu

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında jokerfb41 tarafından paylaşıldı.

1. jokerfb41

jokerfb41 SCW Üyesi

49
    6
    8
    Arkadaşlar Merhaba, ön konsolda klima kontrol ve orta havalandırma çıkışlarının etrafından tıkırtı şeklinde ses geliyor. Ses uzun yolda sabit hızla gidildiğinde ve motor sesi azaldığında duyuluyor. Elimle hafif baskı yaptığımda ses gidiyor. Nerdeyse bi ben duyuyorum o sesi :). Bu tip sorunlar için bir çözümü olan var mı?

Teşekkürler

2. adders

adders SCW Üyesi

147
    44
    28
    polen filtresine hava tut yada değiştir, bendede aynı sorun var ama tıkırtı deil gıcırtı :) başka formlarda duymuştum leonlarda bu sorun var diye bazen gidiyor bazen geliyor enterasan bir ses

3. Cordoba 34

Cordoba 34 SCW Üyesi

286
    125
    43
    Teyip çerçevesinin altına bastırınca konsoldaki çıtırtı tıkırtı kesiliyordu wrüth marka bi sprey sıktılar kapı fitillerine koruyucu amaçla da kullanılıyormuş ses kesildi 2 ayı geçti hala ses gelmiyor

4. mec

mec SCW Üyesi

170
    32
    28
    nasıl bi sprey .. adınıbiliyormusunuz ?

5. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.529
    5.831
    113
    Yetkili servislerde silikon sprey adı o tam anlamıyla gideriyor

Seat CaNdIR

6. Cordoba 34

Cordoba 34 SCW Üyesi

286
    125
    43
    Hatırlamıyorum ne yazıkki.

7. tam12den

tam12den SCW Üyesi

368
    113
    43
    bildiğimiz lastiklere sürülen beyaz süt gibi sıvıdan da sürerseniz faydalı olacağını sanıyorum ..oda plastik ve lastik aksamları aynı zamanda besliyor ve zararıda kesinlikle yok , ama torpidonun üst kısımlarına tavsiye etmem nedeni ise güneşli havalarda cama parlaklığı geliyor ve gözünü alıyor insanın .

Sayfayı Paylaş