Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ön göstergeden gelen ses...

Konu, 'Leon 1P (2006-2009)' kısmında Apocalyptica tarafından paylaşıldı.

1. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    Arkadaşlar ilk uzun yolumu kayseriden bursaya gelerek yaptım...

Ama yolda çok stabil asfalta geldiğimde arabanın ön panelinden garip böcek sesi gibi cızırtı geliyor. Km sıfırlama duğmesine basınca bi kaç kere biraz azaldı gibi..

Sesten çok rahatsız oldum guya sıfır araba aldık...

Leondan soğudum...

Bu gelen ses konusunda bi fikri olan varmı...

2. leon sport

leon sport
    Administrator

5.689
    326
    83
    aracın içnde bolca plastik malzeme var...

3. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    o sesi çok stabil yolda yapabilir bende oluyodu ama bazen herzaman değil uzun zamandırda olmadı ancak bu olaylar sadece leonda olmuyor şansına birçok araçta yaşıyabilirsin bence bu kadar kafaya takma çok takıyosan git servise göster araba sıfır sonuçta yardımcı olacaklarını sanıyorum.....

4. kfy

kfy
    Administrator

12.591
    5.263
    113
    Km.sıfırlama düğmesine araç hareket halinde sıfırlamadın umarım

5. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    kapıların içinde, torpidoda, vites kolunun önünde vs. hiç bişi yoksa ses yapacak..
    araç güneşte kaldığında vs. ses yapar hale gelebilir bi süreliğine..sonradan da kendiliğinden kesilebilir..
    çok rahatsız edici olmadığı sürece bence hiç umursamayın..

6. schumi

schumi SCW Üyesi

8.181
    1.217
    113
    Bazen yolun durumuna göre aynı ses bende de oluyor..kadran bölgesindeki çıkıntının üstüne 2 tokat atıyorum kesiliyor ses..:D

7. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    aheuehhe o da iyimiş.. :D :D

8. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8

Bence kilit nokta bu.... aslında olay şöyle oldu... arabayı fulledim kayseride eskişehire kadar gittim sonra bir benzinlikte durdum benzin aldım... çalışır durumda ama hareket halinde değilken sıfırlama düğmesine bastım... sonra sıtabil bir yolda cırcır böceği gibi bir ses... sonra hareket halinde iken tekrar sıfırlama düğmesine bastım... ses azalınca bir hafta ordaki sesi kesmek için çok kez o düğmeye hareket halinde iken bastım.. sanırım sorun orda... arabayı alalı 3,5 hafta oldu bayiden. bunun için servise gitsem bir çözüm olurmu şimdi bi ses için orayı burayı söktürüp daha büyük seslere kapı açmayayım... yada bildiğiniz bir çözüm var mı?

9. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    şu sorunumu çözene ödül:)

10. cckoc

cckoc SCW Üyesi

1.121
    1
    38
    ya usta seninki bişey değil bence . benim leonun geçen gün direksiyonun altındaki kapağın vidası düştü.(kendiliğinden) Geçen hafta da sol ön kolondan ses geliyordu çıtır çıtır yol boyunca bi tane çaktım.şimdi gelmiyor:)

Bu kadar dert etme ama 0 almışsın bi göster için rahat etsin.

Sayfayı Paylaş