Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ön Cupra Tampon Yardım

ageblood

Kayıtlı Üye
İstanbul'da bi yerde cupra tampon yapan yer buldum.Aramamın sonucunda yüksek kalitede polyesterden imal ettiklerini ve fiyatın herşeyiyle 750Tl olacağını söylediler.Sizce bu polyster tamponlar nasıl oluyor ve fiyat size göre nasıl??Yaptırmaya değer mi?? Şimdiden teşekkürler

Çok güzel görünür,ama en ufak çarpmada ya çatlar yada kırılır,ayrıca 750 tl ye değmez bence..

bence çıkma plastik bulsan daha iyi olur fiber sıkıntılı bide anlaşılıyo bakıldığında fiber olduğu bence biraz daha araştır ve düşün....

Bencede maddiyatını bi araştır plastik çıkma ile fiberin fiyatını karşılaştır boya vs. vs. bütün masrafları hangisi maddi durumuna yeterse onu al kardeşim.

Plastik tampon tabikide daha güzel olur ama fiyat konusunda biraz pahalı olur.Fiberglasstan yapılma tamponlar ise aynısı gibi görünür.Ama çarpmalarda esneme payı olmadığından dolayı kırılma ihtimali daha yüksektir.Ben aracıma fiber taktım şu ana kadar bir sıkıntısını görmedim.Yani benim plastiğe verebilecek kadar maddi konumda olmadığımdan dolayı sırf görünümü değişsin istediğim gibi olsun diye taktım.Sende kendine bak kendini zorlamadan sıkıntıya sokmadan ister onu al ister onu al.

Fiber kullanıcaksan cok dikkatli olmalısn ve iyi bir yerde yaptırman lazım ayrıca fiberlerde az da olsa esneme payı oluyo bilginize :)

teşekkür ederim fikirleriniz için biraz daha araştrıp sanırım çıkma plastik bulcam aynı fiyata vardı plastik ondan almaya çalışıcam

Geri
Üst Alt