Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ön Cam çatladı :(

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında profescobar tarafından paylaşıldı.

1. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Arkadaşlar sabah işe gelirken bir taş ön cama geldi. Cam ortadan yaklaşık 35cm kadar çatladı. Sabah sabah çok canım sıkıldı. Tamir mümkün mü bilmiyorum. Kaskodan camı değiştirtmem gerekiyor sanırım. Fakat değişen camda sıkıntı yaşarmıyım bilmiyorum ses yada su alma gibi şeyler le kerşılaşırmıyım acaba.

2. huseyincoban

huseyincoban SCW Üyesi

59
    5
    8
    . . .

Ses, su alma vb. hiç bir sorun yaşamazsın.
    Eskisinden daha iyi bile olur. :eek:key:

. . .

3. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Avek e vermeyi planlıyorum cam değişiminden önce de bir rapor tutturucam taş gelmesinden dolayı değişmiştir diye. Satarken insanların aklında soru işareti burakmak istemiyorum.
    Ne kadar sürede yapılır bakmak lazım tabi.

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    geçmiş olsun cam işi mühümdür orjinallikten şaşmamak gerekir özellikle atermit cam yani çatlayan tuz gibi dağılan cinsden taktırın...

5. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Avek orjinal cam takar diye düşünüyorum. Başka bir şey takmaları mümkün mü?

6. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    avek yetkili servis olduğu için elbette temperli atermit cam takar orjinalden şaşmaz...
    ben güvenli olsun diye servıs dışı yere yaptırısanız diye öneride bulundum yoksa sorun değil...

7. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    Kasko firmanızı arayın sizi anlaşmalı firmaya yönlendirir. 1 saat içinde Kasko bozulmadan onarım değişim ne gerekiyorsa yaptırabilirsiniz.

8. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Kaskodan senede bir cam değiştirme hakkınız var kasko bozulmadan,servisinde değişirseniz orijinal takılır,sorun yaşamazsınız..

9. akf

akf SCW Üyesi

34
    4
    8
    Benimde basıma yeni geldi bu durum. Kaskodan yılda bir kez degisim hakkımız var ama bazı firmalar araç bir yasından büyük ise yüzde 25 muafiyet bedeli ödetiyormus müşteriye. Benim araç 2012 olduğu için böyle bir durumla karşılaşmadım. Eryada değiştirdim. Önce gidip beyan ve işlemleri başlattık, iki gün sonra cam gelince haber verdiler aracı öğle sonrası götürdüm bir gün sonra sabah verdiler.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Benimde basıma yeni geldi bu durum. Kaskodan yılda bir kez degisim hakkımız var ama bazı firmalar araç bir yasından büyük ise yüzde 25 muafiyet bedeli ödetiyormus müşteriye. Benim araç 2012 olduğu için böyle bir durumla karşılaşmadım. Eryada değiştirdim. Önce gidip beyan ve işlemleri başlattık, iki gün sonra cam gelince haber verdiler aracı öğle sonrası götürdüm bir gün sonra sabah verdiler.

10. profescobar

profescobar SCW Üyesi

422
    242
    43
    Sigorta şirketimin anlaşmalı olduğu bir cam firması varmış ama orjinal değilmiş camları. Avek e gidersem kasko bozulur anlaşmalı servis değil diye bir duyum aldım ne kadar doğrudur bilmiyorum. Avek ile görüşücem. Net bilgi alırsam sizlerle de paylaşırım.

Sayfayı Paylaş