Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

olum bak git :D

çok kaşınmış dayağa mecbur yicekti kaçarı yok :)

..

Ekli dosyalar

• 575153_449765071719417_254710351224891_1582115_21092346_n.jpg
    575153_449765071719417_254710351224891_1582115_21092346_n.jpg
    34.7 KB · Görüntüleme: 11
bu video kocaelinde gölcük / ihsaniye kalıcı konutlarında çekılmış çocugada 20 dikiş atmışlar kafasına yediği kürek yüzünden

bende duydum aile dava açmış fakat video nete düşünce davayı geri çekmişler

bugun kü bizim kocaeli gazatesinin haberi

Gölcük Belediyesi'nin kekeme olan temizlik çalışanı Selçuk, bir mahallede görevini yaparken, çocukların alay konusu oluyor. İddiaya göre, tartışma sonucunda Selçuk, çocuklardan birine tokat atıyor ve tekrar işinin başına dönüyor. Ancak çocuklardan biri atılan bu tokadı hazmedemeyince, kemerini çıkarıp Selçuk'u taciz etmeye başlıyor.

KAFASINA 12 DİKİŞ ATILDI
Belediye çalışanının "Oğlum bak git" uyarısına rağmen tacizlerini sürdüren çocuk, arkasını dönüp giden temizlik görevlisini ısrarla kendisine vurması konusunda taciz ediyor. Çileden çıkan Selçuk'un süpürge sapıyla kafasına vurduğu çocuk, hastanelik oluyor ve kafasına 12 dikiş atılıyor. Aile ise temizlik görevlisinden şikayetçi olduğunu belirtti.

İZLENME REKORLARI KIRDI
Temizlik görevlisinin hastanelik ettiği 17 yaşındaki Y.K. yaşadıklarını anlattı. Olay günü mahallede arkadaşlarıyla şakalaştığını belirten K. şunları kaydetti: "Temizlik görevlisi bize, 'burası mahalle arası şakalaşmanın yeri değil' dedi. Ben de, 'Bir şey olmaz' dedim. Ardından biz arkadaşlarla bağıra çağıra geldik ve sonra saklandık. Ondan sonra ben dışarıya çıktım, bir şey olmaz diye. Sonra beni tokatladı. Sonra ben kemerimi çıkarttım, ardından o bana elindeki sopayla vurdu. Hastaneye götürdüler ve kafama 12 dikiş atıldı."Olayla ilgili videonun internete arkadaşları tarafından yüklenmediğini ancak kimin yüklediğini bilmediğini belirten Y.K. "Ben videoyu izlemedim ancak tıklanma rekoru kırıyormuş." dedi.

Geri
Üst Alt