Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

olacak iş değil ya :S

akınbyrk

Kayıtlı Üye
Aksam mactan snra eve gelirken bi baktım aracın lastiği inmiş. tel.den ışık acıp baktım ki jant çizik içinde lastik yarılmış.. yani nasıl böle bişe olur anlamadım. nasıl araba kullanmaktır bu.. sinirden napıcamı şaşırdım

Geçmiş olsun durumunu anlıyabiliyorum benmde başıma çok geldi yapıcak bişe yok kafana takma çok.

teşekkür ederim. kasko varda böle bişe için bozdurmak anlamsız olur herhalde kaskoyu?

kaskoyu bozar mı acaba bunlar?
bi hasar tespiti yaptır istersen serviste

Aksam mactan snra eve gelirken bi baktım aracın lastiği inmiş. tel.den ışık acıp baktım ki jant çizik içinde lastik yarılmış.. yani nasıl böle bişe olur anlamadım. nasıl araba kullanmaktır bu.. sinirden napıcamı şaşırdım
öncelikle geçmiş olsun kardeşim..ancak olayın nasıl olduğunu anlayamadım?bir araba mı gelip vurmuş yoksa birileri eliyle kasten mi yapmış?:confused:

Kaskonuz varsa, mini onarım paketiyle kaskoyu bozmadan canttaki çiziği tamir ettirebilirsiniz...Geçmiş olsun...

geçmiş olsun

hiç uğraşma bende 1 takım jant lastik var nokta çizik yok lastiklerde 6bin km de satayım sana benim takımları yazın kullan çizik takımınada tak bir set kışlık lastik kışın kullan mis gibi

Geri
Üst Alt