Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Okumadan geçme %14 indirim.........

24

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bugün libadiye full benzin istasyonundan öğrendim yarına özel %14 indirimli satış yapıcaklarmış (14 şubat sevgililer günü kampanyası) indirim bütün full istasyonlarında geçerliymiş..............

Öğlen 12:00 gece 24:00 arası geçerli...........

Vay duymadım vay görmedim vay söylemediler vay unutdum demeyim sonra:agla:..................:)

vay be tamda benzinim bitmek üzere ankarada olsa da alsak ama kader kısmet gene de opet otobil varda ortalama olarak fulle yakın alıyorum

Geçen gün ben çok rahat hallettim çünkü evden oraya alt sokakdan giriyorum sağa dönüşüm istasyon sıkıntı yok depo dolu yoksa yine alırdım...

benim işyerime çok yakın saat 4 gibi gittim o bahsettiğin sokağın aşağısına kadar kuyruk vardı.POlislerde sinir ettiler alamadım.

fullden fulledikten sonra istanbulda dolaşmıştım..ve üstüne ilave shell 95 koydum..662 km yol yaptım 46 litre ile tektrar doldu..3000-4000 devir

benim işyerime çok yakın saat 4 gibi gittim o bahsettiğin sokağın aşağısına kadar kuyruk vardı.POlislerde sinir ettiler alamadım.

2 gibi gittim hatta başka araç olsaydı onada alırdım bilseydim senin arabayıda hallederdim oarada burçak..............

Arkadaşlar bugün libadiye full benzin istasyonundan öğrendim yarına özel %14 indirimli satış yapıcaklarmış (14 şubat sevgililer günü kampanyası) indirim bütün full istasyonlarında geçerliymiş..............

Öğlen 12:00 gece 24:00 arası geçerli...........

Vay duymadım vay görmedim vay söylemediler vay unutdum demeyim sonra:agla:..................:)

VAAY VAY VAY -24 kardeşim..jack bauer gibisin...

Hadi gidip alayim deneyelim bakalim full'u

Geri
Üst Alt