Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Okumadan geçme %14 indirim.........

hay anasını harçlığım bitti ya :( evde bıraktım arabayı anneminkini kaçırdım :D

Po harici başka firmadan yakıt almadım ama Full konusunda çok kararsızım alsam mi acaba.

xx

Az önce fulledim 100 tl'ye fullendi ama içinde vardı biraz
bakalım farkeden bişey olacak mı
kaç km gidecek

işin açıkcası ben pek iyi gözle bakmıyorum. İçine fazla solvent katılmış olabilirmi diye bir düşünce geliyor aklıma

ben de bugün bi şans vericem kendilerine :) harem istasyonu çok mu kamyoncu otobüsçü mekanıdır depoları bakımsız mıdır acaba:confused:

tsi motorlar benzin kalitesine atmosferik motorlardan daha hassas oldukları icin her yerden yakıt almıyorum ben. Suana kadar shell v power dısında yakıt almadım. Full ikullanan arkadaslar herhangibir olumsuzluk yasadınız mı?

bu yakıt işi araca koyulan yağ seçimi çok zor iş ya :) onu alıyorsun kötü çıkıyor bunu alıyorsun kötü çıkıyor

Öğlen fulledim ben.Akşam üzeri işim çıktı..Okuldan Ümraniye'ye gittim.Hem trafik çok yoğundu hem de çok devirli kullandım.Dönüşte Pendik'ten yine fulledim.95 km gitmişim akşam üzeri tam yoğun trafikte.Yolumun üzeriydi.Fırsat bu fırsat dedim yine fulledim.23 liralık aldı tekrar.Memnun kaldım ben........

Geri
Üst Alt