Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OKULUMUZ İçin ÖNERİ...

Hocam Hangi MEBBİSTEN bahsediyosun Tifte Bilgisayar Gözükmüyor.. iki bilişim odası var ikiside boştu ben geldigimde..
Ayrıca Okul 4000 mevcutlu.. İdareciler sen yapta nasıl yaparsan yap diyor.. Laboratuvarım yok deyip Ögretmenler odasında kitapmı okusaydım..
tuhaf bir üslup içine girdiğinizin farkında mısınız? Ben size öyle mi yapın dedim? Tabii ki çalışacaksınız. Ben size olması gerekenleri söyledim siz öyle mi yapsaydım böyle mi yapsaydım diyorsunuz. Bugün sen istediğini yapta nasıl yaparsan yap diyen idarecileri de çok gördüm açıkçası. 2 gün sonra birisi gelipte nereden buldun bunları dediklerinde sizin başınız ağrayacaktır. Prosedürden bahsetmiştim ama anladım ki gerek yokmuş. İyi çalışmalar.
Not: Aferim demezler. -40 derecede iran sınırındaki okulumda çalışmalarım sonucu test edip onaylanmıştır.

tuhaf bir üslup içine girdiğinizin farkında mısınız? Ben size öyle mi yapın dedim? Tabii ki çalışacaksınız. Ben size olması gerekenleri söyledim siz öyle mi yapsaydım böyle mi yapsaydım diyorsunuz. Bugün sen istediğini yapta nasıl yaparsan yap diyen idarecileri de çok gördüm açıkçası. 2 gün sonra birisi gelipte nereden buldun bunları dediklerinde sizin başınız ağrayacaktır. Prosedürden bahsetmiştim ama anladım ki gerek yokmuş. İyi çalışmalar.
Not: Aferim demezler. -40 derecede iran sınırındaki okulumda çalışmalarım sonucu test edip onaylanmıştır.

-40 Derecede Kaç sene çalıştın bilmiyorum ama.. Sanırım Bu seni yıldırmış..

4 sene 80 santimetre Kar üstünde 8 ay egitim vermiş ve Karsın Selim ilçesinin 53 Pare Köyünün Tezek kokusunu Bir Fiil içine çekmiş birine;

Prosedürün ne oldugunu Ögretmeye Çalışmak yerine, Varsa bir Katkın Bu Sosyal Projemizi destemeye Yönelik; Tüm Açık Yürekliligimle Kabul ve teşekkür ediyorum... Onun dışındakiler; Senin ve benim nerelerde ne şartlarda çalıştıgımız ve üslubum ve gayrısı LAf-ı Güzaftır..

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
-40 Derecede Kaç sene çalıştın bilmiyorum ama.. Sanırım Bu seni yıldırmış..

4 sene 80 santimetre Kar üstünde 8 ay egitim vermiş ve Karsın Selim ilçesinin 53 Pare Köyünün Tezek kokusunu Bir Fiil içine çekmiş birine;

Prosedürün ne oldugunu Ögretmeye Çalışmak yerine, Varsa bir Katkın Bu Sosyal Projemizi destemeye Yönelik; Tüm Açık Yürekliligimle Kabul ve teşekkür ediyorum... Onun dışındakiler; Senin ve benim nerelerde ne şartlarda çalıştıgımız ve üslubum ve gayrısı LAf-ı Güzaftır..
konu başka yerlere kaymasın fakat ben burada kendimi övmek vs gibi şeyler için söylemedim. Yılmak kelimesine de katılmıyorum. İyi çalışmalar.

Bugün karacabeye gelirken şirkete uğradaim epey birşey var bana biraz müsade et kendim sarip sarmaliyim epey malzeme çikacak selçuk

abi bende bi kasa var bide klavye mouse falan

kasanın ıcınde bı parcalar var ama ben pek anlamam saglıklı mı işe yarar mı?
o parcaların resımlerını falan gondersem işe yarar yaramaz anlarmısın ?

abi bende bi kasa var bide klavye mouse falan

kasanın ıcınde bı parcalar var ama ben pek anlamam saglıklı mı işe yarar mı?
o parcaların resımlerını falan gondersem işe yarar yaramaz anlarmısın ?

Özgür kusura bakma arabaydı, şuydu buydu derken uzak kaldım..

fotğrafları bekliyorum..:eek:key:

tamamdır abı ılk fırsatta

Geri
Üst Alt