Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OKULUMUZ İçin ÖNERİ...

kayseri burdaa:eek: inş ustumüze düşen yardımı yapacagız elimizden geldigi kadarıyla yanınızdayız :eek:key:

ama bazı sıkıntılar olacaktır. Şöyle ki;

1. Gelen parçaların MEBBİS'ten kayıt altına alınması lazım. Faturası olmadığı için kayıt yapamazsınız.
2. Para toplasanız okul aile birliği muhabbetleri girer işin içine ve okula yaptığınız bir iyilik başınıza kalıyor. Bunu müdürünüzle de görüşün bence. Bu yüzden hesap açamazsınız bankalardan veya yardım toplayamazsınız.

ama bazı sıkıntılar olacaktır. Şöyle ki;

1. Gelen parçaların MEBBİS'ten kayıt altına alınması lazım. Faturası olmadığı için kayıt yapamazsınız.
2. Para toplasanız okul aile birliği muhabbetleri girer işin içine ve okula yaptığınız bir iyilik başınıza kalıyor. Bunu müdürünüzle de görüşün bence. Bu yüzden hesap açamazsınız bankalardan veya yardım toplayamazsınız.

Hocam Hangi MEBBİSTEN bahsediyosun Tifte Bilgisayar Gözükmüyor.. iki bilişim odası var ikiside boştu ben geldigimde..
Ayrıca Okul 4000 mevcutlu.. İdareciler sen yapta nasıl yaparsan yap diyor.. Laboratuvarım yok deyip Ögretmenler odasında kitapmı okusaydım..

Hocam Hangi MEBBİSTEN bahsediyosun Tifte Bilgisayar Gözükmüyor.. iki bilişim odası var ikiside boştu ben geldigimde..
Ayrıca Okul 4000 mevcutlu.. İdareciler sen yapta nasıl yaparsan yap diyor.. Laboratuvarım yok deyip Ögretmenler odasında kitapmı okusaydım..
ayaktamısın naaptınız halloldumu masko

abi eğer işine yararsa,3-4 tane CRT Monitör ve 2-3 tane klavye-mouse seti gönderebilirim

Geri
Üst Alt