Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

OKULUMUZ İçin ÖNERİ...

Kardeşim aç bir hesap no.yaz buraya senin adına olsun toplanan neyse sen günlük vb.buraya dökersin.gereken neye ihtiyaç varsa sen gider okul adına alırsın.bunu hemen bu sabah müsaitsen faliyete geçir.ellerinde bilgisayar vb.olan kardeşlerimde yollar ortaya kalıcı bişeyler bırakırız.
Konu sabit.

böyle bir olaya bizimde katkımız olursa ne mutlu bize tabi ne gerekiyorsa yapmaya çalısırız scw ailesinin dostlugu birlikteligi yardımseverligi her zaman örnek olmuş ve ebediyen olmaya devam edecek inş

tebrikler selçuk çocuklar bizim geleceğimiz üzerimize ne düşüyorsa yapacağız Allahın izniyle sen önce bir hesap aç biz bakalım şu çevremize,,,

Tebrikler selçuk cezmi abiye katılıyorum onun dışında etrafımızca kendimizce elimizden ne geliyosa çabamızı harcarız :eek:key:

elimizden ne gerekiyorsa yapmaya hazırım eminimki burdaki bir çok arkadasta aynı seyi düşünüyor. hesap numarasını ac bir an önce baslayalım abi.

Kardeşim aç bir hesap no.yaz buraya senin adına olsun toplanan neyse sen günlük vb.buraya dökersin.gereken neye ihtiyaç varsa sen gider okul adına alırsın.bunu hemen bu sabah müsaitsen faliyete geçir.ellerinde bilgisayar vb.olan kardeşlerimde yollar ortaya kalıcı bişeyler bırakırız.
Konu sabit.

Selçuğum sergilemiş oldugun onurlu davranışdan dolayı seni tebrik ediyorum kardesim..
Hesap numarası işini ivedilikle netleştilerelim.Gerek bizler gerekse görüşüp bağlantı kuracağımız kişiler icin müsbet done ile görüşmelere başlayalım bir an önce..

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] Selçuk abi, önünde bir kere daha saygı ile eğiliyorum. Benim Halam 'da öğretmen ve oda İlkokul Öğretmeni gerçekten verdikleri emekleri görüyorum, gerçekten kutsal bir görev icra ediyorsunuz. Ben Cezmi abi ve Ulvi abiye katılıyorum, sonuçta hesap numarası senin olsa da ortak açılan bir hesap olsa da önemli değil çünkü biz ( nacizane benim düşüncem ) SCW AİLESİ olarak her bir aile ferdimize zaten güveniyoruz. Benim bulunduğum sektör itibari ile ( Bilişim Sektöründeyim ) bilgisayar parçaları kullanırız diye aldığımız fakat öyle rafta duran malzemeleri sana kargo ile değil de birebir bir buluşma esnasında yada bir akşam kapını açar da misafir kabul eder ve yengem de rahatsız olmaz ise kapıdan elimdeki malzemeleri sana ulaştırabilirmiyim? Elimde malzeme olabilir çünkü ayıklıcam akşam.
Bu bağışı gerçekten yapmak istiyorum çünkü ilk defa yapacağım bağışın gerçekten bir bağış olarak kullanıldığını ve yanlış bir yere gitmeyeceğini yada bir çıkar güderek kullanılmayacağını bilerek gönlümün rahatlığı ile elimden gelenin fazlası ile yaptığımı bilmek kadar güzel birşey yok diye düşünüyorum. Abi gerçekten HABER BEKLİYORUM, telefonla neyle olursa olsun haber ver nolur.

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
@Çöllü Selçuk abi, önünde bir kere daha saygı ile eğiliyorum. Benim Halam 'da öğretmen ve oda İlkokul Öğretmeni gerçekten verdikleri emekleri görüyorum, gerçekten kutsal bir görev icra ediyorsunuz. Ben Cezmi abi ve Ulvi abiye katılıyorum, sonuçta hesap numarası senin olsa da ortak açılan bir hesap olsa da önemli değil çünkü biz ( nacizane benim düşüncem ) SCW AİLESİ olarak her bir aile ferdimize zaten güveniyoruz. Benim bulunduğum sektör itibari ile ( Bilişim Sektöründeyim ) bilgisayar parçaları kullanırız diye aldığımız fakat öyle rafta duran malzemeleri sana kargo ile değil de birebir bir buluşma esnasında yada bir akşam kapını açar da misafir kabul eder ve yengem de rahatsız olmaz ise kapıdan elimdeki malzemeleri sana ulaştırabilirmiyim? Elimde malzeme olabilir çünkü ayıklıcam akşam.
Bu bağışı gerçekten yapmak istiyorum çünkü ilk defa yapacağım bağışın gerçekten bir bağış olarak kullanıldığını ve yanlış bir yere gitmeyeceğini yada bir çıkar güderek kullanılmayacağını bilerek gönlümün rahatlığı ile elimden gelenin fazlası ile yaptığımı bilmek kadar güzel birşey yok diye düşünüyorum. Abi gerçekten HABER BEKLİYORUM, telefonla neyle olursa olsun haber ver nolur.

Müsait Oldugun En Yakın Zamanda Bekliyorum Demirhan başımla Birlikte..

Konu sabit.

Cezmi Abi Gönül verip Yaptıgımız bu Projeye herhangi bir gölge Düşürmemek Adına..

Okul Aile Birliginin Hesap Numarasını Paylaşıyorum..

Hacı Osman Gül İlkokulu Okul Aile birligi Hesabı

Küçükçekmece Halkalı HALK BANK Şubesi 85000128

Okul Yönetimiylede Görüştüm bu yardımlar kesinlikle başka hiç bir ihtiyaç için Harcanmıyacak Yapılan Bağışın kimin tarafından ve nerdenyatırıldıgının yanı sıra Şu Not Kesinlikle Düşülmeli "B.T.(Bilgisayar teknolojileri) Sınıfı İçin"..

Bu şekilde Diğer yardımlardan ayrılarak belirli bir meblaya ulaşıldıgında burdan da paylaşılarak harcama yapılacak..

eger bir sınıfı kurabilecek bir bagış toplayabilirsek sınıfın tabelasına "SCW Tarafından yapılmıştır" Diye İbare Düşülecek ve SCW ye teşekkür Niteliğinde bir Plaket Düzenlenecektir.. Eger Yine Bağışlarımız bir sınıfı Açmak için yeterli bir meblaya Ulaşırsa Bir açılış Organizasyonu düzenlemeyi ve açılış yapmayıda düşünüyorum bunu okul yönetimiyle konuşmak için Sosyal yardım projemizin biraz olgunlaşmasını beklemekteyim...

En son Olarak Okul Aile birligi Hesap Numarası:

Hacı Osman Gül İlkokulu Okul Aile birligi Hesabı

Küçükçekmece Halkalı HALK BANK Şubesi 85000128

Şimdiden Destegini ve ilgisini paylaşan herkese teşekkürler..

Birde hepinizin görüşünü Alarak yapılan Yardımları Kimden ve neler bagışlandı Diye Buradan Paylaşmak İstiyorum teşvik Amaçlı Siz Ne Dersiniz..

Geri
Üst Alt