Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ogs ve Hgs ye yeni çözümm

güzelmiş ama biraz zaman alır açılıp kapanması heralde , geçenlerde bir arkadaş paylaşmıştı plaka lip'in altına girip çıkıyor kesin çözüm bence o : )

Ne Gerek var böyle şeylere diycektim.. Yanlışilıkla geçtiğim OGS den 11 katı cezayı (165TL) Hatırlayınca mantıklı Buldum ama yinede HGS alıp yükletmek daha basit :eek:key:

sadece ogs hgs için değil :) radar, kırmızı ısık, emniyet şeridi ihlalleri gibi şeylerdende yırtılar bilir :D

Biraz farklı bir soru olacak ama OGS'yi cama yapıştırdığımızda sonradan çıkarırsak iz kalıyor mu? Bende varda hiç yapıştırmadım aldığımdan beri öyle duruyor. Birde OGS ve HGS hemen hemen aynı özelliklere sahip. Sizce OGS mi iptal ettirip HGS almalımıyım?

Biraz farklı bir soru olacak ama OGS'yi cama yapıştırdığımızda sonradan çıkarırsak iz kalıyor mu? Bende varda hiç yapıştırmadım aldığımdan beri öyle duruyor. Birde OGS ve HGS hemen hemen aynı özelliklere sahip. Sizce OGS mi iptal ettirip HGS almalımıyım?

Ben ogs yi ilk olarak aracımda 4 sene sonra diger aracımda da 3 sene kullandım. Camda söküp takmada ufak bi iz kaldı onuda ıslak mendil halletti. Hgs almak isterseniz ogs yi kapattığınızda ne yazıkki depozito yu şimdilik geri iade etmiyorlar. Kalan paranızı alıyorsunuz...

Geri
Üst Alt