Ogs ve Hgs ye yeni çözümm | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Ogs ve Hgs ye yeni çözümm

SeFfAh

Kayıtlı Üye
güzelmiş ama biraz zaman alır açılıp kapanması heralde , geçenlerde bir arkadaş paylaşmıştı plaka lip'in altına girip çıkıyor kesin çözüm bence o : )

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ne Gerek var böyle şeylere diycektim.. Yanlışilıkla geçtiğim OGS den 11 katı cezayı (165TL) Hatırlayınca mantıklı Buldum ama yinede HGS alıp yükletmek daha basit :eek:key:

M.Can

Kayıtlı Üye
sadece ogs hgs için değil :) radar, kırmızı ısık, emniyet şeridi ihlalleri gibi şeylerdende yırtılar bilir :D

Şef

Kayıtlı Üye
Biraz farklı bir soru olacak ama OGS'yi cama yapıştırdığımızda sonradan çıkarırsak iz kalıyor mu? Bende varda hiç yapıştırmadım aldığımdan beri öyle duruyor. Birde OGS ve HGS hemen hemen aynı özelliklere sahip. Sizce OGS mi iptal ettirip HGS almalımıyım?

#ismail

Kayıtlı Üye
Biraz farklı bir soru olacak ama OGS'yi cama yapıştırdığımızda sonradan çıkarırsak iz kalıyor mu? Bende varda hiç yapıştırmadım aldığımdan beri öyle duruyor. Birde OGS ve HGS hemen hemen aynı özelliklere sahip. Sizce OGS mi iptal ettirip HGS almalımıyım?
Ben ogs yi ilk olarak aracımda 4 sene sonra diger aracımda da 3 sene kullandım. Camda söküp takmada ufak bi iz kaldı onuda ıslak mendil halletti. Hgs almak isterseniz ogs yi kapattığınızda ne yazıkki depozito yu şimdilik geri iade etmiyorlar. Kalan paranızı alıyorsunuz...