Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

--OGS-- satılan araç sonrası ne olur??

abi işbank değil di senin ki ama işbank interaktif bankacılıkta anında plaka değişikliği yapılabiliyor ha plaka değişimi yapmadanda başka bir araçta kullanabilirsin 1.sınıf olduktan sonra sorun olmaz ama değiştirmek istersende sende ziraat bankasına bi gider "adam akıllı selamın aleyküm" der girersin içeri 5 dk da hallederler...

saol benim ki ziraat iş bankası çok kalabalıktı bide öğretmen maaşını ziraatten alıyoz zaten...hele o gün bir gelsin hanyayı konyaı göreceğiz:)

çok kolay iş abi takma kafana ben 2 arabada tek ogs kullanıyordum o bile sorun olmuyordu

bizimde eski audi nden kalma war
3 sene önce sattık arabayı arka sokakta bi mecedeste plaka
banka müş hiz. arıyınca içinde 90 lira war diyo acaba bizim 90 liramı yoksa plakanın yeni sahibi mercedesin mi??

plaka önemli değil, önemli olan cihaz. Cihazın seri nosuna kayıtlı isim kiminse tüm hakkı onundur

Geri
Üst Alt