Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ogs cihazı camın neresine takılıyor???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatih yıldırım

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba

ogs cihazımı seat leon da nereye takılıyor ???
yardımcı olursanız sevinirim!!!

ben dikiz aynasının üstüne karanlık olan bölgeye taktım fakat olmadı kaçak geçiş yaptım !!!

bir arkadaşım yağmur sensörünün yanına takılıyor dedi !!!???

bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler arkadaşlar!!!

Valla bende leon kullanıcısıyım, dikiz aynasının üstünde duruyor. Hiçbi sorun yaşamadım.. Yani geçişte algılıyor rahatlıkla..

Ben dikiz aynasının arkasında cama yapısık şekilde kullanıyorum. şu ana kadar bi problem yaşamadım

Valla bende leon kullanıcısıyım, dikiz aynasının üstünde duruyor. Hiçbi sorun yaşamadım.. Yani geçişte algılıyor rahatlıkla..

Ben dikiz aynasının arkasında cama yapısık şekilde kullanıyorum. şu ana kadar bi problem yaşamadım

eee problem nerede o zaman arkadaşlar!!!bende dikiz aynasının arkasına yapıştırdım!!!garantinin ogs si!!!

yağmur sensörünün yanına yapıtırsam(sensörün soluna doğru ) çalışırmı acaba arkadaşlar???

Fatih sanırım senin yapıştırdığın yerde değil ogs cihazında bir porblem var. Ters yapıştırmış olma ihtimalin var mı acaba? Zira tüm araç kullanıcıları (opel ve renaultlarda atermik camsa ayrılan bölüme) aşağı yukarı bahsedilen yere koyuyor

eee problem nerede o zaman arkadaşlar!!!bende dikiz aynasının arkasına yapıştırdım!!!garantinin ogs si!!!

yağmur sensörünün yanına yapıtırsam(sensörün soluna doğru ) çalışırmı acaba arkadaşlar???

bende garantinin ogs sini kullanıyorum ve bahsettigim yerde şu ana kadar hiç okumama gibi bi durum olmadı, istersen bi bankayla görüş aktif mi diye

cihazı kontrol ettırmelısın

Cihazında bir problem olabilirmi acaba....

Fatih sanırım senin yapıştırdığın yerde değil ogs cihazında bir porblem var. Ters yapıştırmış olma ihtimalin var mı acaba? Zira tüm araç kullanıcıları (opel ve renaultlarda atermik camsa ayrılan bölüme) aşağı yukarı bahsedilen yere koyuyor

bende garantinin ogs sini kullanıyorum ve bahsettigim yerde şu ana kadar hiç okumama gibi bi durum olmadı, istersen bi bankayla görüş aktif mi diye

aynanın arkasında benimki.

cihazı kontrol ettırmelısın

hepinize teşekkür ederim arkadaşlar dediğiniz gibi ben bi bankaya gösterim cihazı!!!

fakat ben de daha yeni aldım cihazı düşüp darbede almadı fakat dediğiniz gibi arızalı olabilir!!!

bu noktada mert abicim size bi sorum olucak!!! camın üst bölgesi komple aynıysa cihazı yağmur sensörünün yanına yapıştırabilirmiyim???yani cihazdan kaynaklanan bi sorun olmazsa o bölgede camdan kaynanlanabilecek bi okuma sorunu olurmu???!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt