Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ogs cihazı camın neresine takılıyor???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla yanlış hatırlamıyorsam cihazın kullanma klvazunda tavsiye edilen yer de aynanın arkası veya ayna hizasında camın alt bölümü zira gişede okuyucu solda diye biliyorum ama bunun dışında sensörün yanına takılmasında bir sakınca olduğunu zannetmiyorum

bende bi tane ogs var 2 arabada kullanıyorum yazın cama falan yapıştırmıyorum otobana girerken gögüse rastgele biryere sallıyorum cıkışa kadar herhangi bir yerde duruyor sonra alıp torpidoya atıyorum yada küllüğe koyuyorum bendeki cihaz işbankasının eskileri en küçük boyutta olanlar kibrit kutusundan biraz uzun ama daha ince

bende bi tane ogs var 2 arabada kullanıyorum yazın cama falan yapıştırmıyorum otobana girerken gögüse rastgele biryere sallıyorum cıkışa kadar herhangi bir yerde duruyor sonra alıp torpidoya atıyorum yada küllüğe koyuyorum bendeki cihaz işbankasının eskileri en küçük boyutta olanlar kibrit kutusundan biraz uzun ama daha ince

kardesım pekı plaka tanımlamada sorun cıkmıyomu ıkı farklı araca kullandıgın zaman..???

şimdiye kadar birşey olmadı abi takip ediyorum interaktif bankacılıktan ben bankadan alırkende yarına aracı sattıgımızda ogs ne olacak dedim yeni araca takarsanız bi ara ugrarsınız plaka güncelleriz dediler plaka değişikliği yapılmadan ogsden geçemeyiz öyleyse dedim ceza gelmez bakiyeden düşer eskisi gibi ama güncelleme yapmak zorundayız dediler
bende bakiyeden düşer eskisi gibi dediğini göz önüne alarak geçiyorum bişe olmuyor

şimdiye kadar birşey olmadı abi takip ediyorum interaktif bankacılıktan ben bankadan alırkende yarına aracı sattıgımızda ogs ne olacak dedim yeni araca takarsanız bi ara ugrarsınız plaka güncelleriz dediler plaka değişikliği yapılmadan ogsden geçemeyiz öyleyse dedim ceza gelmez bakiyeden düşer eskisi gibi ama güncelleme yapmak zorundayız dediler
bende bakiyeden düşer eskisi gibi dediğini göz önüne alarak geçiyorum bişe olmuyor

eger herhangı bısı cıkmıyosa sorun yok demektır....

bende ogsden geçerken tutarı okuyabiliyorum her iki araçtada bu yeni aklıma geldi boşuna lafı uzattım:)

cihazı torpidonun üstüne koysan bile alıyor..cihazında sorun vardır

genelde tüm tanıdıklarım aynanın arkasına yapıştırmış

cihazda sorun varsa yediğin cezayıda ben olsam ödemezdim bankaya ödetirdim

Valla yanlış hatırlamıyorsam cihazın kullanma klvazunda tavsiye edilen yer de aynanın arkası veya ayna hizasında camın alt bölümü zira gişede okuyucu solda diye biliyorum ama bunun dışında sensörün yanına takılmasında bir sakınca olduğunu zannetmiyorum

abi kılavuzda aynanın arkası yada altına montesi uygundur diyo,,fakat bu yazılanlardan sonra artık sorunun cihazdan kaynaklandığını düşünüyorum!!!

fakat sorunu halledince ben yinede yağmur sensörünün yanına takıcam çünkü denedim hiç gözükmüyor içerdende dışarıdanda!!!

bu arada mert abi benim spoiler ne oldu???

---------- Post added at 20:15 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

kardesım pekı plaka tanımlamada sorun cıkmıyomu ıkı farklı araca kullandıgın zaman..???

eger herhangı bısı cıkmıyosa sorun yok demektır....

bende ogsden geçerken tutarı okuyabiliyorum her iki araçtada bu yeni aklıma geldi boşuna lafı uzattım:)

cihazı torpidonun üstüne koysan bile alıyor..cihazında sorun vardır

genelde tüm tanıdıklarım aynanın arkasına yapıştırmış

cihazda sorun varsa yediğin cezayıda ben olsam ödemezdim bankaya ödetirdim

arkadaşlar teşekkürler hepinize

sorun anlaşılıyorki cihazdan!!!pazartesi artık bankayla irtibata geçicem!!!
fakat cezayı ödermiyim öderlermi bilmiyorum!!!
ama onların 'okudum kabul ediyorum'diye imzalattıkları yerde kendilerini kurtarıcak bi maddeleri vardır muhakkak!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt