Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Öğrenci İşi Leon

Kazasız belasın kullanman dileğiyle, gayet güzel dokunuşlar ;)

allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin maşallah

dikiz aynaları ve ön panjur siyah olmalı ya da carbon bide onları eklet anlat :eek:key:

keyifli bir anlatım olmuş tebrikler.maşallah diyelim nazar değmesin.

çakma golf tabirini birazcık yadırgadım kardeş ! golf leon kadar asil olamaz bence ! kazasız belasız genede !

İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Amin, Allah cümlemize kazasız, belasız, ağız tadıyla binmeyi nasip etsin inşallah. :)

dikiz aynaları ve ön panjur siyah olmalı ya da carbon bide onları eklet anlat :eek:key:

Aynaları serviste boyaya girecek siyah araba bulursam arada kaynatacağım. Ya da çıkma kapak falan bulursam öyle de yapabilirim. Beyaz opsiyonumu elimde bir yandan tutmayı istiyorum ancak kaplama bir süre sonra kötü olduğu için yanaşmadım şimdilik.

çakma golf tabirini birazcık yadırgadım kardeş ! golf leon kadar asil olamaz bence ! kazasız belasız genede !

Allah razı olsun, cümlemize kazasız belasız da niye bu asabiyet? :)

vw bence seatın tırnağı olamaz o bakımdan :) golfçülerde leonlara heves edıor zürekli! :eek:

Geri
Üst Alt