Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

**Öğrenci İşi Leon - 2**

Konu, 'Üye Otomobilleri' kısmında platinne tarafından paylaşıldı.

1. platinne

platinne SCW Üyesi

657
    347
    63
    Şu an stock olarak bindiğim fıstığımla 08.11.2012'de başladı yolculuğumuz. 1991'den sonra aldığımız ilk sıfır araba olduğu için heyecanla bekledim bayiden çıkışını. Ancak tembihlememe rağmen satış kısmına çıkartılmıştı. Yine de malı esirgemededik, bakmak isteyenler için kapısı açık tutuldu. Zira koca İstanbul'da bu opsiyonda sadece 3 tane bulabilmiştim. Beyaz olan bana kısmet oldu. :)

8.9 km'de anahtarını Avek'ten elime aldım. Daha bismillah deyip köprüyü bile geçemeden polis çevirdi zaten :) Zira plakalarımı takmamıştım henüz.

Aldığım hafta hemen Göztepe Sonax'ta 1,5 yıllık boya, motor, iç, jant korumaları yaptırıldı. Pasparlak oldu fıstığım. Hala içimden babama kızıyorum ama. Neden kırmızı almadık diye. Diğer yandan da teşekkür ediyorum. Çok nazara geliyor kırmızılar.

Bayiden arabayı teslim alırken, yanında ne alabilirsek kardır mantığıyla kauçuk paspas ve ayak dayamayı kopardım. Montajını Avek döşeme kesildiği için yapmadı. Onu da Erya'da para vermeden hallettik. :)

Görüntüyü güzelleştirmek için park ampulleri turuncu olanlar ile değiştirildi. Görüntü baya hoş oldu ama sinyallerdeki amerikanın tadını vermiyor tabii ki.

Rumeli Feneri köyünden daha önce paylaştığım iki kare:

Bugün sabah bakınırken kesin bir karar verdim. Para biriktirdikçe arabaya harcayacağım. Bugüne kadar yapılan, özenle kullanılan ve gün geçtikçe güzelleşen arabaları gördükçe uzun süre bineceğime emin oldum. Çok canım isterse yanına bir tane hızlı araba alacağım inşallah. :)

Bunlardan sonra yapılacaklar listem:

- FR direksiyon (DSG vites için kulakçıklı)
    - Cupra pedal seti
    - Cupra ön - arka tampon ve spoiler ile lip
    - Marşpiyeller
    - İleride Oğuz Abi verirse 18 inch jantlar
    - 3,5 seat sport yaylar (Belki. Muhtemelen Cupra yayları olacaktır.)
    - Yazılım (Belki)

Öğrenci için yeterli hatta fazla bile :) Yaptıkça fotoğraflar ile konu güncellenecektir.

DOUKAN, turanefe, smz ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. kaanoksuz

kaanoksuz SCW Üyesi

3.097
    1.288
    113
    Sen bir kitap yaz masal gibi anlatmışın MaaşallahMaaşallahMaaşallah

Bunu beğendi. platinne bunu beğendi.
  3. ONUR AKÇA

ONUR AKÇA SCW Üyesi

573
    363
    63
    Guzel kardesim bende bu forumda bukadar araba asigi,surekli yeni biseyler yapma pesinde olan insanlari gorunce o sade hali bile mukemmel olan arabama elime para gectikce yeni biseyler yapmaya calisiyorum tamamen seninle ayni seyleri hissediyorum

4. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Çağrı sanki ağlayarak büyük bir aşkla yazmışsın gibi:) İlk yaşadığın arac faciasından sonra leonuna aşkla bağlanman güzel..

5. CUPRA BOCANEGRA

CUPRA BOCANEGRA SCW Üyesi

539
    189
    43
    Maaşallah kazasız belasız güle güle kullanın

6. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Maşallah. Araba işi de bir aşktır. Sevgililer günü de yaklaştığına göre güzel bir hediye almışsınızdır artık. :)

7. serkanreis

serkanreis SCW Üyesi

2.771
    545
    113
    maşallah kazasız belasız kardeşim :seat

8. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Çok iyi Fikir Bir Ara Satıcam demiştin üzülmüştüm elinde çok daha güzelleşip değerleneceğine eminim :eek:key:

9. ELELE

ELELE SCW Üyesi

1
    1
    3
    kazasız belasız hayırlı uğurlu olsun

10. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469