Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oğlumun yeni ön yuzu.

whiteline-XL

Kayıtlı Üye
geçirdiğim sıkınıtlı gunlerin acısını arabadan çıkartıyorum. o da garibim hiç sesini çıkarmıyor.

ön panjura mat krom ile kaplama tamponun alt ortasınıda painoblack ile kapladım.

CIMG0064.jpg

ooooo çok güzel olmuş yaa bittim buna:)
maşallah kazasız belasız inşallah...

ben buna cevap dediydum dün akşam kafam bulandı yaaa sarhoş oldum sanki habu sitenin sağını solunu bi incelim geliyrum..

Serhat kardeşim ellerine sağlık demiştim ayrıca ön ızgaralarıda piano black yapmanı tavsiye edip ön siyahı uzatırsan fısttık gibi olucakmış hissim oldu demiştim aynen geçerlidir.

:)

ben buna cevap dediydum dün akşam kafam bulandı yaaa sarhoş oldum sanki habu sitenin sağını solunu bi incelim geliyrum..

Serhat kardeşim ellerine sağlık demiştim ayrıca ön ızgaralarıda piano black yapmanı tavsiye edip ön siyahı uzatırsan fısttık gibi olucakmış hissim oldu demiştim aynen geçerlidir.

:)

bilal abi ben sadeliği yakalamayı çalıştım. araba daha yıkanmadı dolayısıyla neyin ne kadar olduğunu tam göstermiyor araba muhtemelen alt siyah kaplamayı sökecem abi.

yakışmış
güle güle kullan :)

çok yakışıklı oldu valla kimse duramıyo önunde heleki uzunlarla sisler devreyee girdimi fena oluyo valla

Geri
Üst Alt