Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oğlum Sahnede 34 BC7830

Can bi ara buluşalımda bizim arabalar sarılsın birbirine ne dersin :)

olur kardeşim neden olmasın nerde oturuyordun sen :) çözelim bu işi müsait bi zamanda :)

olur kardeşim neden olmasın nerde oturuyordun sen :) çözelim bu işi müsait bi zamanda :)

Ben Kozyatağındayım ....sen ne zaman müsait olursan hallederiz bana uyar..yalnız bu haftadan sonra olursa sevinirim..cuma günü annem ameliyat olucak.hastanelerde olucam..önümüzdeki hafta itibariyle uygun olur..

Ben Kozyatağındayım ....sen ne zaman müsait olursan hallederiz bana uyar..yalnız bu haftadan sonra olursa sevinirim..cuma günü annem ameliyat olucak.hastanelerde olucam..önümüzdeki hafta itibariyle uygun olur..

tamam kardeşim öyle yaparız merak etme bu ara hayırdır Valide hanımda umarım önemli bir şey yoktur kardeşim bizim yapabileceğimiz bir şey varmıdır _ ?

Geri
Üst Alt