Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oğlum Sahnede 34 BC7830

Ama ağlıyo aşağıda ben sarılmazsam aşkım sana da sarılıyorum ikinizin yeri ayrı kalbimin % 55 i senle % 45 i arabamla dolu :D

bi insan kalbinin %45 ini arabayla mı doldurur ya :( of boşa çabalıyorum ben.
sen git arabana sarıl.
sanki o sana sarılabiliyo.
git onunla fotoğraf çektir sanki değerini biliyo.
ben daha çok ağlarım.
hem de gerçek gözyaşlarıyla.

Can senin yerinde olsam hemen Cennet'in fotoğraflarını yüklerim şimdi.

Can kazasız belasız günlerde kullan diyeceğim ama Cennet buradayken cümlelerini dikkatli seç derim.
Tamam benimde kalbim aracımla atar ama sevdiğimle daha çok atar:DAma yüzdeye vurmak gerekirse %100 sevdiğim %100 arabam diye politik cevap veririm:D
Ben acıdım sana şimdi:D

xx

Ben Can'ın arabasına o kadar vakit harcadığını düşünmüyorum.:)

Cennet şöyle düşün kötü şeyler yapmasından iyidir.:D:D

Ben Can'ın arabasına o kadar vakit harcadığını düşünmüyorum.:)

Cennet şöyle düşün kötü şeyler yapmasından iyidir.:D:D

ben Can kadar arabasıyla vakit geçiren birini tanımıyorum :(
hem kötü bir şey yapması ihtimali bile söz konusu olmaz, olamaz.

Diiimiii hayatım :D

ben Can kadar arabasıyla vakit geçiren birini tanımıyorum :(
hem kötü bir şey yapması ihtimali bile söz konusu olmaz, olamaz.

Diiimiii hayatım :D

Arabasıyla ilgilenmesi kötü birşey yapma ihtimalini daima düşürür. Öyle bir yapısı yoksa bile :D

Yaa ben hiç kötü şeyler yaparmıyımmm cıkss yapmam işim olmaz benim kötü şeylerle ne yapıyım aşkım sen olmadığın zaman arabayla çözüyorum zamanın diğer kalanını sen yokken sıkılıyorum aşkım hem oğluma bakiyim ki bizi yarı yolda bırakmasın bebeğimm :))
ama kıskanma sende çok :) ben senin o muhabbet kuşlarını kıskanıyormuyum bela okuyorum direk kayboluyolar sadece:D hem bak bizim resmimizi de koydum ne güzel çıkmıştık hatırlarsan onur abi sağolsun

dsc0044k.jpg

Seni sevmekle başladı ömür
Seni sevmekle devam eder hayat
Hayalin yüzün kalbin gitmez aklımdan hiç bir zaman
Ben hep seni sever seni sararım
Kalbimdeki en güzel aşk
SENİ SEVİYORUM !

Geri
Üst Alt