Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ogün bügündür....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maşallah, jantları hariç çok güzel bir araba :D jantlar ne zaman değişcek? ezik duruyo sanki bu jantlar eski ön tampon ve arka tampon gibi :)

Maaşallah ogun yanlız su jantlara bidaha el at ben sevmedim siyahları stepneler daha iyi duruyo

huahauh koptum ya yorumlara bak:D

Maşallah şekerim kaza bela vermesin inş...

benım ıbızam elımde kalsaydı emınımkı su anda senınkı gıbıydı!!! nazar degmesın ogun

eline sağlık kanka güzel oldugunu söylemeye gerek yok sen begeniyorsun severek biniyorsun indiğinde dönüp dönüp bakıyorsun ya o iş bitti maşallah 41 kere benden :)

75hp'ye altın semer vursanda 75hp :D :D

bunun altına bısı yazmıstım ama sılınmıs sana canlı canlı solerım o yazdıgımı cnm benım.fuzulı bos konusuyosun.hbrın ola.

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

teşekkurler.jantları deıstırmemı ısteyen arkadaslar elınızı cebınıze atıp bana bı enkeı rpf01 alırsanız hıc yok alamam kabul edemem demem ona gore...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt