Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ofkeyle kalktı zararla oturdum ...

kaskonda mini onarım varsa autoking kaskonu bozmadan ücretsiz halleder :)

anlamadığım Autoking herkese başka fiyat mı veriyor..mini onarım 10 cm kapsıyor ben gittiğimde öyle dediler seninki 3-4 cm miş...niçin para alıyorlar:confused:
maslak ile ilgili cevap yazılmış zaten

teşekkur ederim peki minumum onarımdan faydalanabiliriyim acaba

geçmiş olsun canını sıkma kolay bi şekilde hallederler.

anlamadığım Autoking herkese başka fiyat mı veriyor..mini onarım 10 cm kapsıyor ben gittiğimde öyle dediler seninki 3-4 cm miş...niçin para alıyorlar:confused:
maslak ile ilgili cevap yazılmış zaten
ben netten hasar fiyat hesaplamadan gırdım yani birebir görüşmüş değilim belkide dediğiniz gibi para istemezler

auto king e gittim sorunun boyasız çözemeyeceğini soyledi, hakan ustayla telefonla gorustum sorunu anlattım problem değil boyasız hallederiz dedi kafamda soru işaretleri oluştu aslında, onların yapamadıklarını nasıl yaparlar diye düşündüm , başımıza iş gelmez umarım

ya aslında şimdi çekerdim ama akşam malum ,şöle tarif edeyim kapıdaki cizgide kapı kolunun altında 1-2 mm lik goçme 3 cm uzunluğunda, çöp konteynerinin koşesi çarptı ,arka çamurluk başka bi arabanın tamponuna surtme sonucu çizik yada onun gibi bişey, ve on çamurluk bi yere surtmus 1mm kadar da bi cokuntu var ben bile farkedemedim usta farketti

arka tampondaki sürtme pasta cilayla çıkmıyorsa rötüş atılarak halledilebilir..
ön çamurluktaki çöküntü autokingin işi eğer cebimden bişey çıkmasın diyorsanız
kapı çizgisindeki çöküntüyü de autoking halleder diye düşünüyorum..
hakan usta hangi hakan usta ? eryadaki mi sigortada

Geri
Üst Alt