Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ofkeyle kalktı zararla oturdum ...

agape666

Kayıtlı Üye
geçen gun kız arkadaşımla arabada tartışıyorduk , arabada ufak bi torba çop vardı ben aracı kullandığm için ona atmasını rıca ettim konteynere yetişmedi inip atmak istedi saırım ,dediğine göre "istemeden" kapıyı konteynerin koşesine çarptı kapının ortadsında ki çıkıntı cizginin tam uzerine bir gocuntu oluştu. aynı gocuntuyu kızda yapmamdan başka :D bi onerisi olan varmı acaba gocuntu derın değil 1 yada 2 mm ufak bi operasyonla halledileirimi

fotoğraf koyarsanız daha kolay tavsiye alırsınız..

tam çizginin üzerinde ufak bi göçükse otoking halleder..boyada dökülme yok dmi ?

boyada bişey yok şöle tarif edeyim 3-4 cm uzunlığında 1-2 mm derınlığınde çokme bu sorunu nasıl çozuyorlar merak ettim doğrusu ve masraflı bişeymidir

konularımızın içinde vardı zafe abi açmıştı maslakta bir yer var boyada dölüklme olmadan yapıyorlar iki yöntem var vakum ve ısıtıp soğutma ile plop

teşekkur ederim onerdığınız yer ile nasıl iritbata geçerim

magic touch maslak.. Goglede aratırsanız bulabilirsiniz..

autoking e baktım 122 tl ye hallediyolar mıs birde magic touc bakayım

autoking e baktım 122 tl ye hallediyolar mıs birde magic touc bakayım

Maslak sanayide MTC var yani Magic Touch Center hakan usta ile hasan usta ikiside auto kingden ayrilmalar cok kaliteli iscilikleri var kesinlikle bu iste bir numaralar ayni fiyata yapicaklarini tahmin ediyorum oyle pahalici degiller yapmadiklari araba yok salas bir yer degil zaten. Hakan usta nin numarasi bu 05374506978 kesinlikle memnun kalirsin.

Geri
Üst Alt