Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Off Road

Off Road'a gönül veren herkesi sitemizde görmekten zevk duyarız.
Yaptığımız organizasyon ve gezilere motor sporlarına gönül veren tüm dostlarımız davetlidir.
Cezmi abimize böyle bir jest yaptığı için teşekkür ederim.
Saygılar...

çağrı resimleri burada paylaşmanı dilerim

Cezmi Bey, ilgi ve desteğinize çok teşekkürler, sizi üzdüysek affola.

Adnan abiyle beraber gelin Cezmi abi çok eğleniriz çokkkkk.

Adnan abi forum kuralları gereği kendinizi tanıtırmısınız puhaha

haklısınız, çok özür, atladım, bizim forumdan copy paste yapıyorum :), birazdan ilgili yere de yazacağım.

1962 Adana doğumluyum, 1980 Tarsus Amerikan Lisesi, 1985 ODTÜ Makine Müh. Bölümü mezunuyum.
Çukurova Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü, Makine Dinamiği ve Teorisi Anabilim dalında 1988 yılında yüksek lisansımı tamamladım, aynı zamanda aynı bölümde Araştırma Görevlisi olarak çalışıyordum.
Askerlik hizmetimi Tuzla Jeep fabrikasında (1013. Ana Tamir) proje subayı olarak tamamladım.
Profesyonel olarak, 5 yıl kadar Otokar A.Ş Land Rover (ithal araçlar) servis sorumlusu ve daha sonra da OMC Otomotiv (Daewoo Türkiye) firmasının kuruluşunda 2 yıl kadar görev aldım.
1997 yılının Şubat ayında kendi işim olan Anıl Oto'yu kurdum. 2001 yılında da Huma Oto'yu kurdum, halen heriki firmanın yetkilisiyim.​

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
Geri
Üst Alt