• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

of ki ne of :)

emreozans

Kayıtlı Üye
İsim
emre
Nereden
Kütahya
Araç
İbiza 1.6 Signo
arkadaşlar merhaba, 2001 ibiza signo aracımdaki sorun şu ; bazen klima auto tuşu ile açıldığında çalışıyor bazen çalışmıyor. Bazen sıcaklığı düşürdükçe ısınıyor yükseldikçe soğutuyor, yani tersine işlem yapıyor. Aynı şekilde kaloriferde de ısıyı düşürdükçe sıcak üflüyor ısıyı yükselttikçe soğuk üflüyor. Ama bu tersine işlem bazen oluyor, bazende düz işlem oluyor. Hani herzaman yapsa bağlantı ters bağlı diyeceğim. Ara sıra düz ara sıra ters :))) çok gıcık birşey .. Siz ne dersiniz bu duruma
Şimdiden Teşekkür Ederim.

tibuk5361

Kayıtlı Üye
İsim
Emrah
Nereden
Ankara
Araç
Leon 1.8 Signo
Plaka
06 FR 1917
Benim eski golfümde başıma gelmişti, sert bir kasise düşmüştüm torpidonun içinde bir dil vardı yerinden çıkmıştı, sensöre bağlı bişeydi dereceye göre yön değiştirip soğuk sıcak ayarını yapan bir dil, yerinden çıkmıştı, buna benzer bişey olabilir

emreozans

Kayıtlı Üye
İsim
emre
Nereden
Kütahya
Araç
İbiza 1.6 Signo
Benim eski golfümde başıma gelmişti, sert bir kasise düşmüştüm torpidonun içinde bir dil vardı yerinden çıkmıştı, sensöre bağlı bişeydi dereceye göre yön değiştirip soğuk sıcak ayarını yapan bir dil, yerinden çıkmıştı, buna benzer bişey olabilir
elektrikçi işi mi , yani kime götüreyim. Elektirikçi radyatörcüye gönderiyor o diğerine :)) ustalar arası pinpon topu oldum

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
İsim
Engin Demirhanoğlu
Nereden
Samsun
Araç
Cordoba 1.4 TDI Stylance
Çok iyi bir elektrikçi çözer

leyla281

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet
Nereden
İstanbul
Klima rezistanınız deişcek tahminim en iyi elektrikçi anlar göğüs sökülmeden yapılabilir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emreozans

Kayıtlı Üye
İsim
emre
Nereden
Kütahya
Araç
İbiza 1.6 Signo
Teşekkürler arkadaşlar. Umarım iyi bir elektirikçi bulurum. Çünkü burda hepsi kasap :))

Konuyu Görüntüleyen Kullanıcılar(Toplam:0) Üyeleri Gör
Üst Alt