Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

oemvag'dan alışveriş hk.

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında mht83 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    Merhaba arkadaşlar www.oemvag.com sitesinden alışveriş yapam arkadaşlar varmı?
    Orada birkaç aksesuar beğendim ve almak istiyorum fakat site güvenilirmi ürünler adresemi teslim oluyor yada gidip gümrükten falan mı almak gerekiyor? Daha önceden alış veriş yapan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum....:confused:

2. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Aynen Bende yapmak istiyorum..
    Alışveriş yapan bi arkadaşımız varsa bizi bilgilendirirse çok seviniriz..

3. JoSepHH23

JoSepHH23 SCW Üyesi

2.382
    138
    63
    Kapına ptt kargoyla gelıyor tabı ben sabırsz oldgum ıcn şubeden erkenden gıdıp almıstm guvenılır :=)

4. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Kaç Günde geliyor yusuf kardeşim, öle gümrük mümrük uğraşmıosun dimi bişiyle, bide karta taksit yapıyormu sana zahmet açıklarmısın biraz..

5. swotr

swotr Misafir

6. swotr

swotr Misafir

ayrıca taksit olayı bildigim kadaryıla yok ama, eğer amex kartınız varsa (veya diğer kartlarda) kampanya falan oluyor bazen yurtdışı alışverişler 2 taksit vs durumları o zaman taksit olabiliyor

7. mht83

mht83 SCW Üyesi

160
    27
    28
    valla saolasın kardeşim adrese gelmesi super işyerinden izin almada problem yaşayacağım için gümrük fln uğraşamayacaktım. Türkiyedeki fiyatlarda çok pahalı nerdeyse yarı yarıya geliyor. Birde senin bildiğin güvenilir başka seat akseuarları satan bi site varsa ve paylaşırsan çok sewinirim.

8. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Teşekkürler Paylaştığın bilgiler için..

9. swotr

swotr Misafir

başka aksesuar satan siteler var ama onlardan alışveriş yapmadığım için bişey diyemicem.. ebay i zaten biliyorsundur :)

rica ederim selçuk :)

10. PATRON

PATRON
    Administrator

10.664
    2.361
    113
    bu konunun alt tarafında benzer konular var oradan konulara ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Konu kilit.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş