Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oemvag'dan alışveriş hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mht83

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar www.oemvag.com sitesinden alışveriş yapam arkadaşlar varmı?
Orada birkaç aksesuar beğendim ve almak istiyorum fakat site güvenilirmi ürünler adresemi teslim oluyor yada gidip gümrükten falan mı almak gerekiyor? Daha önceden alış veriş yapan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum....:confused:

Aynen Bende yapmak istiyorum..
Alışveriş yapan bi arkadaşımız varsa bizi bilgilendirirse çok seviniriz..

Kapına ptt kargoyla gelıyor tabı ben sabırsz oldgum ıcn şubeden erkenden gıdıp almıstm guvenılır :=)

Kapına ptt kargoyla gelıyor tabı ben sabırsz oldgum ıcn şubeden erkenden gıdıp almıstm guvenılır :=)
Kaç Günde geliyor yusuf kardeşim, öle gümrük mümrük uğraşmıosun dimi bişiyle, bide karta taksit yapıyormu sana zahmet açıklarmısın biraz..

ayrıca taksit olayı bildigim kadaryıla yok ama, eğer amex kartınız varsa (veya diğer kartlarda) kampanya falan oluyor bazen yurtdışı alışverişler 2 taksit vs durumları o zaman taksit olabiliyor

ayrıca taksit olayı bildigim kadaryıla yok ama, eğer amex kartınız varsa (veya diğer kartlarda) kampanya falan oluyor bazen yurtdışı alışverişler 2 taksit vs durumları o zaman taksit olabiliyor

valla saolasın kardeşim adrese gelmesi super işyerinden izin almada problem yaşayacağım için gümrük fln uğraşamayacaktım. Türkiyedeki fiyatlarda çok pahalı nerdeyse yarı yarıya geliyor. Birde senin bildiğin güvenilir başka seat akseuarları satan bi site varsa ve paylaşırsan çok sewinirim.

oemwag güvenilir bir site, geliyor 2 hafta içinde siparişler.. gümrük olayı için 100€ yı geçirmemeye çalışın , yeni mevzuatta 150€ ve üstü gümrüğe tabi.. ayrıca aynı üründen çok sayıda da alırsanız ticari anlam taşıyabilir.. gümrük mevzuyla ilgili açtıgım konu http://www.seatclubworld.com/showthread.php?10315-G%FCmr%FCk-muafiyet-tutar%FD-bilgilendirme&highlight=

Teşekkürler Paylaştığın bilgiler için..

valla saolasın kardeşim adrese gelmesi super işyerinden izin almada problem yaşayacağım için gümrük fln uğraşamayacaktım. Türkiyedeki fiyatlarda çok pahalı nerdeyse yarı yarıya geliyor. Birde senin bildiğin güvenilir başka seat akseuarları satan bi site varsa ve paylaşırsan çok sewinirim.

başka aksesuar satan siteler var ama onlardan alışveriş yapmadığım için bişey diyemicem.. ebay i zaten biliyorsundur :)

Teşekkürler Paylaştığın bilgiler için..
rica ederim selçuk :)

bu konunun alt tarafında benzer konular var oradan konulara ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt