Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oemvag Toplu Sipariş

hepsi açılmıyor tntde arkadaşım çalışıyor o söyledi. sadece şans meselesi biraz, + olarak elektronik ve elektronik aksamlı ürünler isterse sınırın altında olsun fatura tutarı gümrük memuru isterse bırakıyor, sakıncalı görürse trde fiyatı yüksekse.

İngiltereden gelen pakette eksik vardı.Durumu mail ile mngye bildirdim.Kargonun gümrükte acılış kayıtlarına kadar herşeyi konttrol ettiler.Hatta kendileri yurtdısındaki gönderici ile irtibata gecip durumu bildirdiler.Şans olayı yok sadece kargo olayı farklı oluyor.Posta yolu ıle ıstersen topkapıya gelıyor ve 60 tlye ülkeye sokabılıyorsun.Bu yolla aldıgım coilover ve baska malzemeler var.Bahsettıgın malları havayolu ile gonder bırde dhl getirsin sana nasıl fatura cıkıyor seyret agzın acık kalır.Bu konuda önemli olan neyi nasıl ve ne şekilde getirecegindir.İşi biliyorsan sıkıntısız sahip olabılırsın.

Bu arada yeni gümrük mevzuatını aşagıdan okuyabilirsin.Sınır deger kırmızı ile belirtilmiştir.
Yeni gümrük mevzuatı nasıl uygulanacak?

Oemvag nedir ? Ne işe yarar ? Araştırdım ama elle tutulur bir bilgi edinemedim ? bu konuda beni bilgilendirebilir misiniz ?

Vw grup araclarının yani vw,audi,seat,skoda orjinal aksesuar ve parçalarını satan ispanyol menşeili bir sitedir.

Burdan bizim aracların Trip tuslı silicek kollarından bulabilirmiyiz ?

Burdan bizim aracların Trip tuslı silicek kollarından bulabilirmiyiz ?
aslında o tuş bunlar için gözükmüyo sistemde yani servisin demesi öyle
bi ürün kodu buldum fakat trip varmı bilmiyorum ama hız sabitleyicisi var
6Q0 953 513 AN 9B9 240 tl gbi servis fiyatı var

bu anbians ışıkları cok guzel oluyor bunu baska sekılde yapma sansımız yok mu dursun usta yapamamız mı dıkız aynanın altından opellerdekı gıbı yaparsa delı olur

ben yapılmısını gordum yan sınyallerden aynanın altına monte edılmıs beyaz led ampul takılmıstı.lambayıda dırek ıcerı aydınlatmasına baglamıslar kapıları acınca ıcerı ıle bırlıkte oda yanıodu

yanlız bu dıs aynalar ıcındı yanlıs anlamısım ben duzeltme yapaym

Vazgeçtin galiba satmaktan :D..
Onu direk çıkmacıdan buluruz aslında, Oto 2000 Ümraniye'ye gidersek tüm VW grubu araçlarda aynı o kol Transporter Polo... en temizi o olur.

İkitelli sanayide de cıkma üzerine bir çok yer mevcuttur.Hatta atatürk sanayi sitesi komple çıkmacı diyebilirim.

Geri
Üst Alt