Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oemvag Toplu Sipariş

sınır diye birşey yok aslında, sadece 100 kargodan 1 tanesini açıp bakıyor memur. ayrı ayrı arkadaşm ps3 ve psp yollamıştı bana, playstation 3 geçti psp takıldı :eek:

Gümrüge gelen her paket kamera önünde acılıp bakılıyor.Siz sanslısınız bırı gecmıs ....

valla acıkcası bu sınır muhabbetini bilmeden abimle sipariş gecmistik 300 euro tutarında sorunsuz gelmişti elimize..

ama genelde yurt dısı siparişlerinde 100 dolar ve 100 euroyu geçirmeyin diyorlar

Bende iPhone4 yollamistim gecen sene. Sorunsuz gecmisti :) Kargo ile ilgili sorunlar varsa, avusturyaya bana yollayin, ay sonu yine geliyorum Turkiye'ye. Getirir, kargoya verir yollarim size tekrar :)

Gümrüge gelen her paket kamera önünde acılıp bakılıyor.Siz sanslısınız bırı gecmıs ....

hepsi açılmıyor tntde arkadaşım çalışıyor o söyledi. sadece şans meselesi biraz, + olarak elektronik ve elektronik aksamlı ürünler isterse sınırın altında olsun fatura tutarı gümrük memuru isterse bırakıyor, sakıncalı görürse trde fiyatı yüksekse.

ben de kol dayama almak istiyorum ama fiyatı artmış 178euro dio eskiden yanlış hatırlamıyorsam 151 di...

bu anbians ışıkları cok guzel oluyor bunu baska sekılde yapma sansımız yok mu dursun usta yapamamız mı dıkız aynanın altından opellerdekı gıbı yaparsa delı olur

kapı kollarına yaptıran görmüştüm aynayada olur heralde
maliyeti ne acaba kapı kollarındakinin

Geri
Üst Alt