Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

OemVAG Hakkında.

Konu, 'Tuning' kısmında Ziya tarafından paylaşıldı.

1. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Arkadaşlar geçen hafta (28.05.2013) Accesorios y Recambios Originales - OEMVAG España SLU sitesinden cupra pedal seti ve cupra dead pedal siparişi verdim. Bu siteden yakın zamanda alışveriş yapan oldu mu? Merak ettiğim ise ne kadar zamanda ürün elimize ulaşıyor.

Kargolama olarak bu DHL'in posta servisi mi ne var mış, bizim ptt ile ortaklaşa çalışıyorlar sanırım. Onu seçtim. (fiyat daha uygun olduğu için)
    Onun üzerinden gelecek fakat bana verilen takip numarası ile online izleme yapayım diyorum ama bana verilen linke tıkladığımda takip numarası geçersiz falan yazıyor. Tahminimce bu posta gönderileri ekrana hemen yansımıyor ve dolayısıyla göremiyoruz.

Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

2. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] buradan pedal seti aldı diye biliyorum görürse konuya yorum yazacaktır.

3. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI SCW Üyesi

4.805
    3.977
    113
    Ben Oemvag dan en az dört beş defa ürün aldım hiç birinde de sıkıntı yaşamadım;)

ürün 20 ila 30 iş günü içinde elinde olur :eek:key:

sen nerde kaldı bu malzeme sanırım gelmeyecek dediğin anda kapıda bi PTT görevlisi belirir en azından bende hep böyle oldu ve teslimatta hiç sıkıntı yaşamadım :eek:key:

O takip numarası Sadece ispanya için geçerli o yüzden gümrüğe girdiğinde takip edilemiyor..

4. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Eyvallah çöllüm. Ben de geleceğinden ümitliyim de yine de heyecanlanıyor beklerken. :)

Bunu beğendi. 1 kişi bunu beğendi.
  5. Çöllü

4.805
    3.977
    113
  6. Çöllü

4.805
    3.977
    113

Bunu beğendi. 2 kişi bunu beğendi.
  7. Çöllü

4.805
    3.977
    113

8. LeonStyle

LeonStyle SCW Üyesi

2.533
    700
    113
    gırdım sıteye cok guzel aksesuarlar var . yurt dısından gelmese alırdım .

9. Ziya

Ziya SCW Üyesi

1.379
    729
    113
    Selçuğum iyi hoş ta baya pahalıya geliyor bu sticker'lar. Aklımdaydı aslında ama dediğim gibi fiyatı tuzlu geldi o yüzden eledim bu ürünü.

10. Çöllü

4.805
    3.977
    113
    Sticker değil abi o Bildiğin kromaj malzeme :eek:key:

Sayfayı Paylaş