Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oemvag.es kargo ücreti 27 euro

patrıot

Kayıtlı Üye
Bu sıteden alışveriş yapanlar acaba kac euro kargo ucreti odedi.Daha onceden sıparısı olanlar yazarsa sevınırım

ürün ağırlığı ve hacmine göre değişiyor ben sipariş vermedim ama alış veriş sepetine ekleyince farklı miktarlar çıkıyor

arkadasım ayak dayama alacak tt style 27 euro kargo ucretı var.

evet doğrudur. bizim seatlar için de ayak dayama 16 avro çıkıyor

bazı arkadaslar 5 euro dıye yazanlar vardı o yuzden sormak ıstıyorum

5 euro değildir ağbi ya 27 euro da çok değil gibi

5 euro olması bana da tuhaf geldi şimdi sepetime rötüş boyası ekledim 5 euroluk ona bile 16 euro kargo bedeli çıkardı

bırılerı su adamlarla ırtıbata gecıp kargo ucretını turkıye ıcın sabıtleseler...bazı yurtdısı sıtelerde bu yapılıyor.

5 euro olması bana da tuhaf geldi şimdi sepetime rötüş boyası ekledim 5 euroluk ona bile 16 euro kargo bedeli çıkardı

ya denemek için jant seçtim 18" jant fiyatı 183€ shipping 194€ :D aynı ürünü yunanistana (AB üyesi oldugundan) 88€ ship ediyorlar ama 33€ da kdv alıyorlar ayrıca...

Geri
Üst Alt