Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oemvag.es kargo ücreti 27 euro

bırılerı su adamlarla ırtıbata gecıp kargo ucretını turkıye ıcın sabıtleseler...bazı yurtdısı sıtelerde bu yapılıyor.

mehmet böyle bir şeyi yapamazlar ki, hangi site yapıyor.. enes'in dedigi gibi değişik ebat ve agırlığa göre değişiyor ve sanırım bir minimum tutar var .. shipping fiyatını kendileri belirlediklerini sanmıyorum

ya denemek için jant seçtim 18" jant fiyatı 183€ shipping 194€ :D aynı ürünü yunanistana (AB üyesi oldugundan) 88€ ship ediyorlar ama 33€ da kdv alıyorlar ayrıca...

bu ne yaa kargosu janttan pahalı kafayı sıyırmış mı bunlar :(

bu ne yaa kargosu janttan pahalı kafayı sıyırmış mı bunlar :(

:) ya öyle maalesef enes.. bi keresinde arkadaşa türkiye de satılmayan bi cihazı sipariş edecektim isvicre den, 250€ falandı, yarısı kadar da kargo tutmuştu, maalesef türkiye'ye olan UPS gönderimleri çok yüksek demişti ilgili .. sonra noldu yurtdışına gittiğim bi zaman aldım geldim sıfır kargo :D

ya denemek için jant seçtim 18" jant fiyatı 183€ shipping 194€ :D aynı ürünü yunanistana (AB üyesi oldugundan) 88€ ship ediyorlar ama 33€ da kdv alıyorlar ayrıca...

shinearama.co.uk da turkıyeyı sectıgın zaman kdv dusuyor burası eklıyor cok ılgınc......Aynı sıte turkıyeye free shıppıng urunlerınden sectıgın zaman kargonu free gonderıyor.Bır arada 20 kg kadar sabıt korgo yapmıstı.Su an 2.5 kg kadar olan paketlerı 12 sterlınden gonderıyor.

mehmet böyle bir şeyi yapamazlar ki, hangi site yapıyor.. enes'in dedigi gibi değişik ebat ve agırlığa göre değişiyor ve sanırım bir minimum tutar var .. shipping fiyatını kendileri belirlediklerini sanmıyorum

ender sıteyı yazdım

urun alacak varsa ortak alalım kargoyu paylaşırız.Ben tt style ayak dayama alıcam baska ısteyen varsa ortak alım yapalım

Geri
Üst Alt