Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oemvag dan alışveriş hk.

Konuyu baltalamak gibi oluyacaksa eger bende birsey sormak istiyorum. Bu sitede gezerken bunu buldum. Acaba bildigimiz far sensoru mu bu?
Lights on sensor kit - OEMVAG España SL

Eger oyleyse nasil uygulandigini ve stabil olup olmadigi hakkinda ufak bir bilgi verebilirmisiniz acaba?

Evet bildiğiniz far sensörü, bunu uygulamak için ayrıca AUTO konumlu bir far anahtarı almanız gerekmektedir. Sonrası da iyi bir elektrikçinin ellerine kalmıştır

Evet bildiğiniz far sensörü, bunu uygulamak için ayrıca AUTO konumlu bir far anahtarı almanız gerekmektedir. Sonrası da iyi bir elektrikçinin ellerine kalmıştır

scirocco nun auto lu far anahtarı var olurmu bizim araçlara bana nedense olur gibi geliyor
(anahtar olmadan auto yu 0 a veya kısa farlarada bağlanabilir bu alınmadan)

http://www.oemvag.es/en/3c-2005-2011/141-mando-de-luces-cromado-para-luces-automaticas.html

birde oemvag bana pahalı geldi tuning-art ta daha çok şey var ama güvenebilirmisiniz bilmem almanyadan

hımmmmm o zaman bu parçaları birde kayadibine sorim bakalım parçalar ve montaj kaça gelcek
yaw geçenlerde sadece egzosu sormuştum ben egzos işçilik falan 200 tl olur demişlerdi bana ama tekrar bi sorim hepsini birden
bide ptt kargo ile geldi demişsiniz onu seçebilme ihtimalimiz varmı ki ben sitede öyle bi seçenek göremedimde
orda gönderim seçeneklerinde sadece ups ve gls diye bişey var

Ben direk sipariş verdim dediğin gibi kargo için bi seçenek yoktu ben burda ptt ye sordum yurtdışı anlaşmamız var UPS ile dedi yani türkiyeye kadar UPS getiriyormuş sonrasında PTT geçiyormuş ben kütahyada yaşıyorum tam sekiz günde ulaşıyo kargo..istanbula belki yedi günde falan gelir..

scirocco nun auto lu far anahtarı var olurmu bizim araçlara bana nedense olur gibi geliyor
(anahtar olmadan auto yu 0 a veya kısa farlarada bağlanabilir bu alınmadan)

Chrome Head Light Switch, with auto function - OEMVAG España SL

birde oemvag bana pahalı geldi tuning-art ta daha çok şey var ama güvenebilirmisiniz bilmem almanyadan

Neden bu kadar pahali bu parca? Dediginiz gibi Auto yu 0 yada kisaya baglama imkani varmi? Cunku linkteki parcanin arkasina bakinca sadece soket giricekmis gibi geldi bana.

Makyajlı leona kesin uyar fakat ibiza için kesin birşey diyemem. Gereksiz masraf olur far sensörü olsa nolur olmasa nolur. Farları açabiliosun sonuçta, yağmur sensörü olsa bi nebze tamam derim :) Sonuçta yağmurda silecek koluyla uğraşmak can sıkar, yapılabilir ancak far sensörü için o paraların dökülmesi gereksiz

Yagmur sensorunude servis kotulemisti bana :) Dengesiz calisiyor, yagmur az yagiyor hizli calisiyor, cok yagiyor yavas calisiyor. Stabil degil demislerdi :)

Geri
Üst Alt