Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oemvag dan alışveriş hk.

erol bey çok kere yurt dısından şahsi ve iş için malzeme getirtmiş bulunuyorum size tavsiyem posta ile isteyin isteyeceğinizi ups-dhl-tnt tarzı taşımacılarla isterseniz gümrüğe girecek ve 300 tl lik ordinoyu mecbur ödeyecek gümrük müşaviri tutacak onun masrafını karşılayacak ve kdv ödeyeceksiniz.
ama posta ile getirtirseniz koli ebadına ve malzeme adedine bakıp gümrük memurunun eşref saatinin iyi olmasını dileyerek bekleyeceksiniz zira gümrük memuru ters biri olursa mal geri bilem gider.

150 euro muafıyetı 75 euro oldu.Bu gumruk olayı bıraz garıp.Ptt topkapıya gelırse sorun yok ama havaalanı gumruge gırerse yandınız mala odeyecegınız paranın uzerıne 400 tl daha koyun derim.Toplamda ortaya cıkan rakam buradan daha uygun oluyorsa sıparıs verılebılır.Bu rakamdan daha fazla odemez ama eksık odeyebılırsınız.

Kucuk bır tavsıye su sıralar adamların noel hazırlıgından dolayı posta servıslerı kalabalıktır.Bunu dıkkate alarak sıparıs vermenızı tavsıye ederım.
olsun üstüne 400 daha versem bile servisten ucuza geleceği kesin bence :)
cavabın ve tavsiyelerin için çok saol:eek:key:

erol bey çok kere yurt dısından şahsi ve iş için malzeme getirtmiş bulunuyorum size tavsiyem posta ile isteyin isteyeceğinizi ups-dhl-tnt tarzı taşımacılarla isterseniz gümrüğe girecek ve 300 tl lik ordinoyu mecbur ödeyecek gümrük müşaviri tutacak onun masrafını karşılayacak ve kdv ödeyeceksiniz.
ama posta ile getirtirseniz koli ebadına ve malzeme adedine bakıp gümrük memurunun eşref saatinin iyi olmasını dileyerek bekleyeceksiniz zira gümrük memuru ters biri olursa mal geri bilem gider.
posta ile getirtme şansımız yok sanırım yaaa
orda zaten iki seçenek var biri ups diğeri gls diye bişey
artık şansıma :D çok saol yinede

Ben üç ay önce pedal seti + ayak dayamayı 75euro+22=97 Euro ya gelmişti şuan siteyi yenilemişler ve fiyatları bayabi yükseltmişler siparişi verdiğim günden tam sekiz gün sonra eline ulaşıyor ben üçkez alışveriş yaptım bu siteden ama fiyatları iyidi şuan euro da yüksek olması fiyatları bayabi şişirmiş bence türkiyedeki fiyatları iyice araştır her servis farklı fiyat veriyo pazarlık ettinmi düşüyo ona göre karar ver derim ben genede sen bilirsin...

Bana PTT kargo ile geldi...

Ben üç ay önce pedal seti + ayak dayamayı 75euro+22=97 Euro ya gelmişti şuan siteyi yenilemişler ve fiyatları bayabi yükseltmişler siparişi verdiğim günden tam sekiz gün sonra eline ulaşıyor ben üçkez alışveriş yaptım bu siteden ama fiyatları iyidi şuan euro da yüksek olması fiyatları bayabi şişirmiş bence türkiyedeki fiyatları iyice araştır her servis farklı fiyat veriyo pazarlık ettinmi düşüyo ona göre karar ver derim ben genede sen bilirsin...

Bana PTT kargo ile geldi...
hımmmmm o zaman bu parçaları birde kayadibine sorim bakalım parçalar ve montaj kaça gelcek
yaw geçenlerde sadece egzosu sormuştum ben egzos işçilik falan 200 tl olur demişlerdi bana ama tekrar bi sorim hepsini birden
bide ptt kargo ile geldi demişsiniz onu seçebilme ihtimalimiz varmı ki ben sitede öyle bi seçenek göremedimde
orda gönderim seçeneklerinde sadece ups ve gls diye bişey var

Uyuyor, tek çıkışların zaten ebatı aynı hepsinin. 1.6 1.2 1.6tdi farketmiyor

Geri
Üst Alt