Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

oemvag dan alışveriş hk.

eroldursun

Kayıtlı Üye
GTI-CUPRA-RS Dead Pedal - OEMVAG España SL
Stainless steel pedal caps - OEMVAG España SL
Black Velpic Mat Set - OEMVAG España SL
Centre Arm Rest - OEMVAG España SL
Interior Sill Guards - OEMVAG España SL
http://www.oemvag.es/en/1p-2005/489-cola-de-escape-eliptica-19-tdi-14-y-16-sre.htmlhttp://www.oemvag.es/en/1p-2005/845-seat-sport-oval-exhaust-trim.html

arkadaşlar size bişey danışıcam,sizce bu ürünleri servistenmi tedarik etsem daha karlı olurum yoksa burdan alsammı,burdaki fiyatı hepsi birlikte kargo falan 511 € yapıyo
bide bunların hepsini burdan tek seferde alsam tr ye girişte sorun yaşarmıyım gümrükte,beni aydınlatırsanız çok sevinirim yılbaşından sonra büyük ihtimalle sipariş vercem

valla benim sadece direksiyon 500€ idi hiçbirşey olmadı, yanında da 100€ luk seat sport kapı korumalığı istedim. totalde yaklaşık 600€ luk alışverişte hiçbir sorunla karşılaşmadan elimde oldu.

511 euro tutuyor alışverişin,bu hem sana ulaşma zamanını uzatacaktır hemde gümrük masrafı yaratacaktır sanırım,serviste kapı eşikleri pedal takımlarıının komple takım fiyatı 1300 küsürlerde (şaka gibi:D) tam maliyetini hesaplayıp sipariş vermeni öneririm..

Burdan bir arkadaşın siparişi 100 euroyu gectigi için 1 ayda elinde olmuştu sanırım murat benmi yanlış hatırlıyorum.?

Son egsoz ucu siparişiniz çok ufak ve hiç yakışmıyor bence. Onu sipariş etmek yerine tek çıkış oval uzun ucunda da Seat Sport yazanları var. Onu alın derim. Halı paspaslarda seatsport halı paspaslar daha güzel geliyor gözüme.

evet murat oda bir üst mesajda zaten :D 1 ay olsun be abi elime geçsinde farketmez
evet serviste fiyatlar gerçekten uçuk,artık montajına gideriz servise:)
peki çok saolun eksik olmayın büyük ihtimalle siparişi vercem artık ne olursa olsun farketmez :eek:key:

511 euro tutuyor alışverişin,bu hem sana ulaşma zamanını uzatacaktır hemde gümrük masrafı yaratacaktır sanırım,serviste kapı eşikleri pedal takımlarıının komple takım fiyatı 1300 küsürlerde (şaka gibi:D) tam maliyetini hesaplayıp sipariş vermeni öneririm..

Burdan bir arkadaşın siparişi 100 euroyu gectigi için 1 ayda elinde olmuştu sanırım murat benmi yanlış hatırlıyorum.?

Benimki 100€ yu geçtiği için değil abi, mail attığımda kargo şirketi geç getirmişti. Shipping filan zamanındaydı. zaten iş günlerini sayarsak 20 gün yapıyor. Yani 20 iş gününde geliyor yaklaşık. :) kendi sitesinde de 7-20 days yazıyo diye hatırlıyorum :)

Son egsoz ucu siparişiniz çok ufak ve hiç yakışmıyor bence. Onu sipariş etmek yerine tek çıkış oval uzun ucunda da Seat Sport yazanları var. Onu alın derim. Halı paspaslarda seatsport halı paspaslar daha güzel geliyor gözüme.
murat bu egzos ucunu diyosun dimi kardeş
SEAT Sport Oval Exhaust Trim - OEMVAG España SL
bunu gördümde benim arabaya uyan sadece benim listedeki egzos ucu vardı o yüzden onu seçtim
gerçi şimdi baktımda motor seçeneklerinde 1.4l,1.6 gasoline ve 1.6 tdi yazıyo
o 1.6 gasoline dediği bana uyar mı ??

150 euro muafıyetı 75 euro oldu.Bu gumruk olayı bıraz garıp.Ptt topkapıya gelırse sorun yok ama havaalanı gumruge gırerse yandınız mala odeyecegınız paranın uzerıne 400 tl daha koyun derim.Toplamda ortaya cıkan rakam buradan daha uygun oluyorsa sıparıs verılebılır.Bu rakamdan daha fazla odemez ama eksık odeyebılırsınız.

Kucuk bır tavsıye su sıralar adamların noel hazırlıgından dolayı posta servıslerı kalabalıktır.Bunu dıkkate alarak sıparıs vermenızı tavsıye ederım.

Geri
Üst Alt