Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oem dump valve modu hakkinda

Birşey söylemek için henüz erken , ama 500 km dir Yazılımlı olarak kullanıyorum henüz dv in kaçırdığına şahit olmadm. Murat ın da dediği gibi forge dv bizim araçlarla uyumsuz tornada işlenerek kullanabiliriz ancak

Sizin yazilim nerede yapildi? Alinan degerler nedir?

Ankara Reload Motorsportta (@Redline ) , evotech yazılım + bmc hava filtresi uyguladık , sonuc olarak da +35 hp ve 55 nm tork değerleri aldık.
Ancak benim için asıl önemli olan 0-100 ve 50-150 km hızlanmalarıydı, bunlardada kayda değer iyileşme oldu:eek:key:

Sizin Yazılım Nerde yapıldı, kesik kesik gitmesi sadece DV fe yüklenmemeli zira turbonun bastığı pic değer .9 bar bizim araçlarda yazılımlı olarak 0.9 kaçırıyorsa 0.7 de de kaçırması gerekir :confused:

eğer tereddüt var ise pm den öğrenmek istedirim yazılım yapılan yeri..

ben de aynı şeyi düşünüyorum arabayı sattım satıcam artık o noktadayım. Problemi çözecek 1 delikanlı ustaya denk gelmedim.

Sadece söyle bir alternatifden bahsedildi bugun ; aracının alt devirlerinde fazla basınç basılması istenmiş ve turbon bu basıncı basamıyor ve o kesikliği yapıyor dendi. Ya yazılım ile ya da westgate ayarıyla cözülür diyorlar. Bunu da söyleyip bana yardımcı olmaya çalışan yine maslakta başka bir yazılım firması

pm attım çöllü

Ankara Reload Motorsportta (@Redline ) , evotech yazılım + bmc hava filtresi uyguladık , sonuc olarak da +35 hp ve 55 nm tork değerleri aldık.
Ancak benim için asıl önemli olan 0-100 ve 50-150 km hızlanmalarıydı, bunlardada kayda değer iyileşme oldu:eek:key:
gule gule kazasiz belasiz kullan:) umarim ben de gorurum o gunleri...

ben de aynı şeyi düşünüyorum arabayı sattım satıcam artık o noktadayım. Problemi çözecek 1 delikanlı ustaya denk gelmedim.

Sadece söyle bir alternatifden bahsedildi bugun ; aracının alt devirlerinde fazla basınç basılması istenmiş ve turbon bu basıncı basamıyor ve o kesikliği yapıyor dendi. Ya yazılım ile ya da westgate ayarıyla cözülür diyorlar. Bunu da söyleyip bana yardımcı olmaya çalışan yine maslakta başka bir yazılım firması

pm attım çöllü
Eğerki dediğiniz gibi aracın düşük devirde turbonun basamayacağı değeri istemişlerse tahminimce dv veya wastage kullanılsa bile kesiklik devam eder , kesiklik yapmasa bu seferde turbo istenilen basıncı basamadığı için bu seferde arıza lambası yakar diye düşünüyorum:eek:key:

Buji yada Bobin değiştimi yazılımdan sonra?

pm attım çöllü

Yazılım markanız nedir?

Vcds kablonuz varsa log alabilirsiniz. Aracınız belki de misfire oluyordur. Sorunu bilmiyorum ancak bujileri ngk bkr7e-ix iridyumlarla değiştirebilirsiniz. Onun dışında log alıp görebilirsiniz sonucu. Aracınızda ne olup olmadığını.

Bujileri ngk iridium bkr7eix ile degistirdim.

yazilim markam performans chip tuning erol usta (maslakta)

missfire in belli devirlerde olup sorasinda olmayani :s

Geri
Üst Alt