Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ocak 2011 Satislar

Cidden honda civic nerde? Bizden az sattıklarını sanmıyorum

Herşeyi anlıyorumda Nissan ve Chevrolet nasıl seattan fazla satıyor anlamıyorum... Allah aşkına gün içinde kaç defa nissan görüyorsunuz?..

tarık o bırazda ne araba kullanyosan gozun onda oluyor yada markasında.ben seat almadan once gozume leon flan takılmazdı ne zaman leon alındı etrafta sureklı seat gordugumu sanmaya basladım ama aslında gozum seat arıyordu :D

Bu sıraya göre bmw 5 serisi 3 serisinden fazlamı satmış yani

30.cu sırada olması güzel...Leon sahipleri olarak ne kadar ayrıcalıklı olduğunuzu gösterir..Herkesin bindiği arabaya binmiyosunuz yani..:D1.sıradaki clio symbole bakın trafikte görmekten midem bulanıyo artık..puhaha:D

TR'de sevildiği kadar Renault'yu Fransa'da sevmiyolar yahu..

şirket aracları ve taksi aracları olarak kullanılan aracların rolleri buyuk ama 1.5 symbol dızelı anormal pinti bi arac hem dızel hemde 1000 kg nın altında

Geri
Üst Alt