Obama'nın Aracı Askıda Kalırsa.. :)) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Obama'nın Aracı Askıda Kalırsa.. :))

- 48 -

Kayıtlı Üye
çok yemiş araba çokmüş insinler araba yükseldin devam etsinler..
arabadan inmeye döt ister..o kadar insanın kanına girdiler..Rabbim Müstehaklarını versin

SİMON

Kayıtlı Üye
aracın takılması komık olmus....

arac 2.600 kg ve dunyanın en saglam cadıllagı olarak gecıyor o anda arac degıstırmıs..

atom239

Kayıtlı Üye
AUTOCAR'dan alıntı:

'cadillac one' ya da 'beast' olarak da adlandırılan Caldillac DTS ABD başkanı Barack Obama için General Motors tarafından üretildi.ARACIN TEKNİK DETAYLARI GÜVENLİK NEDENİYLE AÇIKLANMIYOR ancak güvenlik teknolojisi şunları içeriyor:patlasa dahi inmeyen lastikler,20 cm kalınlığında zırhla kaplı kapılar,kurşun geçirmez pencereler ve bombalara karşı dayanıklı çelik şasi...Aracın içinin kimyasal saldırılara karşı korunaklı olduğu ve şifreli bir iletişim sistemi içerdiği sanlılyor.Bu hareket halindeki kale 1.0 lt benzinle yaklaşık 3 km gidebiliyor.

- 48 -

Kayıtlı Üye
arkadaşlar şimdi tv de başka bir kameradan izledim..valla askıda kalmadan ziyade bana garip bir durum gibi geldi sanki ön süspansiyonlar çöktü gibi..ön iki teker de çamurlukların için resmen gömüldü..yani tekerler çamurluk tavanlarına girdi..

YCO

Kayıtlı Üye
aracın takılması komık olmus....

arac 2.600 kg ve dunyanın en saglam cadıllagı olarak gecıyor o anda arac degıstırmıs..
benim bildiğim bu limo DTS'in farklı bi versiyonu ve satıştaki DTS'ler en az 1800kg vardır..bu araç hem limo hem ağır zırhlı hem de motoru daha büyük bişidir..2600kg iyimser bi rakam sanki.. :)