Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Obama'nın Aracı Askıda Kalırsa.. :))

mustafa topaloğlu-obama şarkısını dinlerken olmuştur..

çok yemiş araba çokmüş insinler araba yükseldin devam etsinler..
arabadan inmeye döt ister..o kadar insanın kanına girdiler..Rabbim Müstehaklarını versin

aracın takılması komık olmus....

arac 2.600 kg ve dunyanın en saglam cadıllagı olarak gecıyor o anda arac degıstırmıs..

AUTOCAR'dan alıntı:

'cadillac one' ya da 'beast' olarak da adlandırılan Caldillac DTS ABD başkanı Barack Obama için General Motors tarafından üretildi.ARACIN TEKNİK DETAYLARI GÜVENLİK NEDENİYLE AÇIKLANMIYOR ancak güvenlik teknolojisi şunları içeriyor:patlasa dahi inmeyen lastikler,20 cm kalınlığında zırhla kaplı kapılar,kurşun geçirmez pencereler ve bombalara karşı dayanıklı çelik şasi...Aracın içinin kimyasal saldırılara karşı korunaklı olduğu ve şifreli bir iletişim sistemi içerdiği sanlılyor.Bu hareket halindeki kale 1.0 lt benzinle yaklaşık 3 km gidebiliyor.

arkadaşlar şimdi tv de başka bir kameradan izledim..valla askıda kalmadan ziyade bana garip bir durum gibi geldi sanki ön süspansiyonlar çöktü gibi..ön iki teker de çamurlukların için resmen gömüldü..yani tekerler çamurluk tavanlarına girdi..

aracın takılması komık olmus....

arac 2.600 kg ve dunyanın en saglam cadıllagı olarak gecıyor o anda arac degıstırmıs..

benim bildiğim bu limo DTS'in farklı bi versiyonu ve satıştaki DTS'ler en az 1800kg vardır..bu araç hem limo hem ağır zırhlı hem de motoru daha büyük bişidir..2600kg iyimser bi rakam sanki.. :)

Geri
Üst Alt