Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

O2008 cordoba 1.4 tdi stylance

Bilgi

• Çekiş sorunu

Kullanılan: 0 0.0%
  • T

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    0
  • Anket kapatılmış .

Ahmet 6831

Kayıtlı Üye
2008 seat cordoba 1.4 tdi staylance aracımı 2 ay önce aldım rampaya çıkarken turbo kesiyor kontagı kapatıyorum tekrar açıyorum düzeliyor 2. Sıkıntı olarak bazen gaz yemiyor ayagımı gazdan çekiyorum tekrar basıyorum düzeliyor daha büyük sorunlara yol açarmı neden kaynaklanıyor acaba bilgi verirmisiniz

2008 seat cordoba 1.4 tdi staylance aracımı 2 ay önce aldım rampaya çıkarken turbo kesiyor kontagı kapatıyorum tekrar açıyorum düzeliyor 2. Sıkıntı olarak bazen gaz yemiyor ayagımı gazdan çekiyorum tekrar basıyorum düzeliyor daha büyük sorunlara yol açarmı neden kaynaklanıyor acaba bilgi verirmisiniz

Aracınız hayırlı olsun turbo geri basıncı oluyor olabilir iyi bir turbo ustasına gösterin büyük olasılık ile gaz yememe sıkıntısı da bu yüzden oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt