Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

O.Z. Ultraleggera arıyorum.

mrtsnr

Kayıtlı Üye
Ultraleggera jant arıyorum. 18inç, 5X112 ET40+ olacak :)

Sıfır satan tanıdık bayi varsa fiyat alabilirim. Onun haricinde temiz ikinci el olabilir. Jant lastik takımı olabilir. vs.vs.

Bende arıyorum :) 2.el olması daha iyi olabilir tabi sağlam olucak :)

Teşekkürler fakat ultraleggera 5X112 18 inç yok :) 19 var. 18'lerinde fiyatı 3000TL. Daha ucuza zaten buldum. Fakat o fiyatıda vermek istemiyorum. Leonuma 2400liraya bbs seat sport aldım. 1300tl'ye lastik aldım. 15k kullandım 1500TL'ye satabildim. O kadar zarara girmeyeceğim bir şey almak istiyorum. Hiç olmadı konig kilogram alıcam 1650TL takımı. Aynı ağırlığa sahipler. :)

Teşekkürler fakat ultraleggera 5X112 18 inç yok :) 19 var. 18'lerinde fiyatı 3000TL. Daha ucuza zaten buldum. Fakat o fiyatıda vermek istemiyorum. Leonuma 2400liraya bbs seat sport aldım. 1300tl'ye lastik aldım. 15k kullandım 1500TL'ye satabildim. O kadar zarara girmeyeceğim bir şey almak istiyorum. Hiç olmadı konig kilogram alıcam 1650TL takımı. Aynı ağırlığa sahipler. :)

akıllandığını görmek güzel kardeşim :)

Geri
Üst Alt