Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

O Cupra R Tekrar Satılık 87 binde

Konu, 'Sohbet' kısmında - 48 - tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
  2. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    abi bu arac kaza yapmisti; seyrantepe sanayide bir usta topladi bunu. hatta stepnesini benden satin aldilar..
    araci ben gordugumde bitmisti; nasil bir kazasi var bilmiyorum ama yanlis hatirlamiyorsam kaportadan baya sorunu vardi.

yan sinyallerin altinda FR logosu var aracta.. niye bunu yapistirdiniz diye sordugumda sase nosundan bunlar cikti demisti adam. yani Cupra R'in veya FR in ne oldugunu bilmiyorlardi.
    sadece arac cok guzel hizlaniyor diyordu :)

Bunu beğendi. H_G bunu beğendi.
  3. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    bunu alıcaklarına 38-39 milyara 1.4 tsi ibiza cupra var ne kadar test aracı olsada 87 binle bir olmaz

4. - 48 -

- 48 - SCW Üyesi

1.987
    633
    113
    ay ay ay yazık...
    bi tene 49 binde t sport var ama desene göründüğü gibi çıkmıyor..bu araç o adamın sattığı araca çok benziyor demek patlamış..
    üzüldüm

5. bbj_bt

bbj_bt SCW Üyesi

2.354
    234
    63
    eski cupradır sanırım soledigin arac dicem ama 1.4 motor son seride geldi....

38- 39 milyara cupra varsa ben alıyım sami :D varsa bildigin konusalm :D

6. samiramist

samiramist SCW Üyesi

747
    11
    18
    şimdi ilana baktım yok ya satılmış yada kalkmış yeni cupra ya beyazdı 40.800 yazıodu beni arayan bi müşteriyle konuştuk işte o araba için aramışlar 39 a bırakıyolarmış 22 bindeydi heralde ön çamurluktan teki boyalıymış valla aracı görmek lazımdı dediğim gibi ne kadar test aracı olursa olsun iyidi bence =)

7. Nusret

Nusret SCW Üyesi

1.540
    335
    83
    Bunu alacağıma üzerine bi kaç 1.500 lira daha koyar 1.4 TSI 2009-2010 Makyajlı Kasa Leon Alırım Keyfime Bakarım.

8. aybarsdnr

aybarsdnr SCW Üyesi

2.684
    58
    48
    bu araç ne ibiza cupra ile ne makyajlı leonla kıyaslanacak bir araba:) tabiki meraklısı olmak lazım yoksa dediğiniz gibi bunun yerine şunu alırım der herkes.zevk meselesi..eğer o zamanında 32.000 lira istenen cupra ise yazık olmuş

9. babaerkan

babaerkan SCW Üyesi

1.429
    183
    63
    Ne kadar iyi arac olsalarda uretimden kalkmis bir ture bu kadar para vermek ne kadar dogru..bence yanlis.

10. mehmetelt

mehmetelt SCW Üyesi

3.617
    152
    63
    hakkaten çok güzel araba. yazık olmuş.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş