Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

O Cupra R Tekrar Satılık 87 binde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi bu arac kaza yapmisti; seyrantepe sanayide bir usta topladi bunu. hatta stepnesini benden satin aldilar..
araci ben gordugumde bitmisti; nasil bir kazasi var bilmiyorum ama yanlis hatirlamiyorsam kaportadan baya sorunu vardi.

yan sinyallerin altinda FR logosu var aracta.. niye bunu yapistirdiniz diye sordugumda sase nosundan bunlar cikti demisti adam. yani Cupra R'in veya FR in ne oldugunu bilmiyorlardi.
sadece arac cok guzel hizlaniyor diyordu :)

• Beğen
Reaksiyonlar: H_G
bunu alıcaklarına 38-39 milyara 1.4 tsi ibiza cupra var ne kadar test aracı olsada 87 binle bir olmaz

abi bu arac kaza yapmisti; seyrantepe sanayide bir usta topladi bunu. hatta stepnesini benden satin aldilar..
araci ben gordugumde bitmisti; nasil bir kazasi var bilmiyorum ama yanlis hatirlamiyorsam kaportadan baya sorunu vardi.

yan sinyallerin altinda FR logosu var aracta.. niye bunu yapistirdiniz diye sordugumda sase nosundan bunlar cikti demisti adam. yani Cupra R'in veya FR in ne oldugunu bilmiyorlardi.
sadece arac cok guzel hizlaniyor diyordu :)

ay ay ay yazık...
bi tene 49 binde t sport var ama desene göründüğü gibi çıkmıyor..bu araç o adamın sattığı araca çok benziyor demek patlamış..
üzüldüm

bunu alıcaklarına 38-39 milyara 1.4 tsi ibiza cupra var ne kadar test aracı olsada 87 binle bir olmaz

eski cupradır sanırım soledigin arac dicem ama 1.4 motor son seride geldi....

38- 39 milyara cupra varsa ben alıyım sami :D varsa bildigin konusalm :D

eski cupradır sanırım soledigin arac dicem ama 1.4 motor son seride geldi....

38- 39 milyara cupra varsa ben alıyım sami :D varsa bildigin konusalm :D
şimdi ilana baktım yok ya satılmış yada kalkmış yeni cupra ya beyazdı 40.800 yazıodu beni arayan bi müşteriyle konuştuk işte o araba için aramışlar 39 a bırakıyolarmış 22 bindeydi heralde ön çamurluktan teki boyalıymış valla aracı görmek lazımdı dediğim gibi ne kadar test aracı olursa olsun iyidi bence =)

Bunu alacağıma üzerine bi kaç 1.500 lira daha koyar 1.4 TSI 2009-2010 Makyajlı Kasa Leon Alırım Keyfime Bakarım.

bu araç ne ibiza cupra ile ne makyajlı leonla kıyaslanacak bir araba:) tabiki meraklısı olmak lazım yoksa dediğiniz gibi bunun yerine şunu alırım der herkes.zevk meselesi..eğer o zamanında 32.000 lira istenen cupra ise yazık olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt