Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

o bir efsane tüplü ve öfkeli satılık :)

• Konbuyu başlatan adanalıkarsta
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kardeşim burası ticaret sitesi değilki daha ilk mesajında arabanı satmaya çalışıyorsun. Önce üyelerimiz bölümünden kendini tanıt lütfen, sonra artık arabanı mı satarsın,direksiyon kutusu mu ararsın bilmiyorum...

habil kardeş siteye daha yeni üye oldum evet amacım arabamı satmak ama sitenin rajonunu falan bilmiyorum teşekür ediyorum uyarın için ama şu söyleme tarzın pek hoşuma gitmedi patronun işçiye söylediği gibi değilde arkadaşın arkadaşa söylediği gibi uyarsaydın daha güzel olurdu.

yönetim kilit pls
[MENTION=40]PATRON[/MENTION] [MENTION=4557]YEKTA[/MENTION] [MENTION=21038]Mertkan[/MENTION] [MENTION=4]kfy[/MENTION]

habil kardeş siteye daha yeni üye oldum evet amacım arabamı satmak ama sitenin rajonunu falan bilmiyorum teşekür ediyorum uyarın için ama şu söyleme tarzın pek hoşuma gitmedi patronun işçiye söylediği gibi değilde arkadaşın arkadaşa söylediği gibi uyarsaydın daha güzel olurdu.
Ali kardeşim..Bir topluluğa girerken bir selamı esirgemesin dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt