o artık beşiktaşlı.... | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

o artık beşiktaşlı....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pascal

Kayıtlı Üye
Q7' miz hayırlı olsun

çok beğendiğim bir futbolcu, dün arabada aldım haberi arkadaştan, sevinçten korna çala çala gittim :p

18891945

Kayıtlı Üye
sevinsem mi,üzülsem mi bilemedim..evet,isim olarak tartışılmaz..oynadığı takımlar tartışılmaz..dünyanın en iyi teknik direktörü mourinho nun onu gittiği takımlara götürmesi,portoda oynadığı futbol beni umutlandırıyor(bize karşı oynadığı maçtaydım..bütün arkadaşlar demiştik,keşke bizde de böyle bir adam olsa)..aklımın takıldığı nokta ise son 3 sezondaki düşüşü..inşallah portodaki günlerine geri döner..

ayrıca,tutar mı tutmaz mı bilinmez,ama böyle bir transferi gerçekleştirerek yönetim büyük iş başardı..

xartal

Kayıtlı Üye
beşiktaşımıza hayırlı olsun umarım son 3 senesinden sonra kartalla beraber uçmaya başlar:)

SİMON

Kayıtlı Üye
sevinsem mi,üzülsem mi bilemedim..evet,isim olarak tartışılmaz..oynadığı takımlar tartışılmaz..dünyanın en iyi teknik direktörü mourinho nun onu gittiği takımlara götürmesi,portoda oynadığı futbol beni umutlandırıyor(bize karşı oynadığı maçtaydım..bütün arkadaşlar demiştik,keşke bizde de böyle bir adam olsa)..aklımın takıldığı nokta ise son 3 sezondaki düşüşü..inşallah portodaki günlerine geri döner..

ayrıca,tutar mı tutmaz mı bilinmez,ama böyle bir transferi gerçekleştirerek yönetim büyük iş başardı..
dedıgın dogru ama adamın gelmesı bıle takımda rekabetı arttıracaktır.... forma satıslarındada yukselıs olur:)

schumi

Kayıtlı Üye
Yakışır Kartalıma..Forması çıkar çıkmaz alıyorum..:)Büyük Beşiktaş taraftarı varken bu adam büyük işler yapıcak,ben inanıyorum...

ZGR

Kayıtlı Üye
ben pek yararlı olcagını dusunmuyorum ama ınsallah yanılırımda turk futbolu ıcın bıseyler gorururz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...