Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oğuz boran (seni çok seviyorum)

Savaş konuyu ilk gördüğümde "oha ilanı aşk etmiş" dedim saliseler içinde.. :D :D

Ben de öyle sandım birden ama başlıga bakıyorum adam ismi var, brave'de aklımda erkek diye kalmış, bir an için Allah Allah dedim ama sonra anladım :D

Cumartesi Erya'ya bekliyoruz o zaman.. :)

:D:d
Yani gerçekte kim oldugun birden gözümün önüne gelmedi de nikini unutmulum kız mı acaba dedim bir an için sonra hatırladım ama ismail yk ve inna kliplerini paylaşan arkadaş oldugunu :D

bunlar 8mb/s hızlı internetle sayfa açılana kadar düşündüğün şeyler miydi yani..
öeh.. :D

:D:d
Yani gerçekte kim oldugun birden gözümün önüne gelmedi de nikini unutmuşum kız mı acaba dedim bir an için sonra hatırladım ama ismail yk ve inna kliplerini paylaşan arkadaş oldugunu :D

heheheh sole solım artık gece moduna gırdık galıba kafalar karısıyo artık :D:D

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:03 ----------

Cumartesi Erya'ya bekliyoruz o zaman.. :)

Ins kısmetse orda olucamm

Yiğit benim beynim kaç mbit/sn hızla çalışıyo biliyomusun arakadaşım :D

Savaşın dediği gibi gece oldu ondan biraz kafam karışmış olabilir :d

Geri
Üst Alt