Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Oğlum Ve Üvey Annesi

Berkay Kuzey

Kayıtlı Üye
Onunla Çekinelim Dedi Bende Çektim Gitti :)

asd2dasda.jpg

Ekli dosyalar

• asd2dasda.jpg
    asd2dasda.jpg
    27.5 KB · Görüntüleme: 212
oglunu braz daha buyuk b kadrajda alsaymısın keske:)

aynısı bi kez banda oldu geldi kızın biri tam arabayı çekiyordum oturdu kaputun üstüne benide çek dedi şaşırdım kaldım kızın yanında anasıda vardı iyicene ohaaa felan oldum çekermiş gibi yaptım çektim dedim ama çekmedim :D salladım gitmişti

aynısı bi kez banda oldu geldi kızın biri tam arabayı çekiyordum oturdu kaputun üstüne benide çek dedi şaşırdım kaldım kızın yanında anasıda vardı iyicene ohaaa felan oldum çekermiş gibi yaptım çektim dedim ama çekmedim :D salladım gitmişti

heheheh cok oluyor ya :) Seat Sevgisi Heleki Leon Sevgisi Bi Ayrı

:(:( yuh COOL;) adam gördüm de senin gibi KUL unu görmedim :D:D

Geri
Üst Alt